Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Doya Doya Moda 19 Haziran Cuma kim elendi? 19 Haziran Doya Doya Moda birincisi

TV8'in renkli moda yarışması Doya Doya Moda 19 Haziran Cuma haftanın finali bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. Hafta başından bu yana birbirinden iddialı yarışmacılar en yüksek puanlar alarak yarışmada kalmak ve aynı zamanda altın kolyenin sahibi olmak için mücadele ettikleri yarışmada bir final bölümü daha geldi çattı. Peki Doya Doya Moda 19 Haziran Cuma kim elendi? Doya Doya Moda 19 Haziran birincisi kim oldu?
Son Güncelleme:
 Doya Doya Moda 19 Haziran Cuma kim elendi? 19 Haziran Doya Doya Moda birincisi

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran yarışma programı Doya Doya Moda bu cuma da haftanın finali bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. Bir haftadan beri birincilik mücadelesi veren ve altın kolyeyi kazanmanın yanında yarışmada kalmak için de yüksek puanlar atmaya çalışan yarışmacılar bugün de haftanın son kombinlerini hazırlayarak jüri üyelerinin karşısına çıkacaklar. Yapılacak oylamada jüri üyelerinden yüksek puanlar almayı başaran yarışmacılar bugün puanlamanın 10 puan üzerinden yapılması nedeniyle avantajlı duruma geçecek ancak düşük puan alan yarışmacılar ise potaya girme tehlikesiyle karşı karşıya kalacak. Peki Doya Doya Moda 19 Haziran birincisi kim oldu? Altın kolyeyi kim kazandı? Doya Doya Moda 19 Haziran kim elendi?

Doya Doya Moda 150. bölümde neler olacak?

Doya Doya Moda 150. bölüm bugün ekranlara geliyor. Hafta içi her gün izleyicileri ekran başına kilitleyen Cuma günü haftanın finali bölümü ile ayrı bir heyecana sahne olan yarışma programında bugün jüri üyeleri Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever ve Uğurkan Erez 10 puan üzerinden puanlarını verecekler. Hafta içi 5 puan üzerinden yapılan puanlamanın ardından haftanın finali bölümünde verilen puanlar yarışmacılarına rekabeti için büyük önem taşıyor. Bugün en düşük puanları alan yarışmacı yarışmaya veda ederken hafta boyunca topladığı puanlarla birinci olmayı hak eden yarışmacı ise altın Kolyenin sahibi olacak.

doya doya moda

Doya Doya Moda 19 Haziran kim kazandı?

Hafta başından beri büyük bir rekabet içerisine giren yarışmacılar bugün gösterdikleri çabanın karşılığını alacaklar. En iyi kombinleri yaparak yürü üyelerinden en yüksek puan almayı Başaran yarışmacı bugün haftanın birincisi olacak ve altın kolyenin de sahibi olacak. Doya Doya Moda 19 Haziran haftanın birincisi açıklandı. Bu hafta 109 puan alarak büyük finale son iki hafta kala altın kolyeyi kazanan yarışmacı Hanzade oldu.

Doya Doya Moda 19 Haziran kim elendi?

Doya Doya Moda 19 Haziran kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu. Bu hafta en düşük puanları alan üç yarışmacı Su, Gamze ve Büşra oldu. Bu potada en düşük puanı alarak veda eden yarışmacı ise Büşra oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap