Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Doya Doya Moda 19 Ekim Pazartesi günün birincisi kim? Puan durumu

TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan 42 beden ve üstü 7 yarışmacının moda ve şıklık için mücadele ettiği yarışma programı Doya Doya Moda'da yepyeni bir hafta daha başlıyor. Renkli jüri üyeleri ve iddialı yarışmacıları ile her zaman adından söz ettiren yarışma programı bu haftada bir kez daha altın bileklik ödülü verecek. Haftanın ilk gününden itibaren yarışmacılar en iyi kombinleri yaparak jüri üyelerinin karşısına çıkacak ve yüksek puanlar almaya çalışacak. Peki Doya Doya Moda 19 Ekim Pazartesi günün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 19 Ekim Pazartesi puanları ve detaylar haberimizde…
Eklenme:
 Doya Doya Moda 19 Ekim Pazartesi günün birincisi kim? Puan durumu

TV8 ekranlarının renkli ve moda tutkunlarına cezbeden yarışma programı Doya Doya Moda yepyeni bir haftaya daha başlıyor. Dünyada ve Türkiye’de ilk defa 42 beden ve üstü yarışmacıların şıklık yarışlarına ekrana taşıyan yarışmada yine 7 yarışmacı günün birincisi olmak haftanın finalinde altın bileklik ve kolye ödülü kazanmak için mücadele ediyor. Haftanın ilk gününde yarışmacılar kendilerine verilen konsepti yerine getirecek belirlenen süre içerisinde hazırlanarak puanlama için üyelerinin karşısına çıkacak. Peki Doya Doya Moda 19 Ekim Pazartesi günün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 19 Ekim puan durumu nasıl oldu?

Yeni hafta başlıyor

Doya Doya Moda’da bugün yepyeni bir hafta daha başlıyor ve elenen yarışmacı yerine yeni bir yarışmacı geliyor. Her zaman olduğu gibi yarışmanın güçlü isimleri yeni yarışmacıyı da pek kabullenmek istemiyor. Bakalım bir hafta boyunca yeni yarışmacı neler yaşayacak bugün beklediği yüksek puanları almayı başarabilecek mi?

Doya Doya Moda Youtube izleme linki

Doya Doya Moda TV8 ekranlarının yanı sıra tekrar bölümleri ile YouTube kanalı üzerinden de sizlerle buluşuyor. Doya Doya Moda YouTube kanalını izlemek istiyorsanız YouTube arama çubuğuna doya doya moda yazmanız ve kanala ulaşmanız yeterli olacak. Programın yeni bölüm fragmanlarını yanı sıra tekrar bölümlerini full olarak da burada izlemek mümkün.

Doya Doya Moda 19 Ekim puan durumu

Haftanın ilk gününde bugün yarışmacılar kendilerine verilen süre içerisinde kombinlerini hazırlayacak ve puan almak için jüri üyeleri Kemal Doğulu, Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu ve Seray Sever’in karşısına çıkacak. Doya Doya Moda 19 Ekim puan durumu ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak…

Doya Doya Moda 19 Ekim günün birincisi kim?

Doya Doya Moda 19 Ekim günün birincisi belli olduktan sonra sizlerle paylaşacağız…


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap