Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Doya Doya Moda 18 Ağustos Salı birincisi kim? Doya Doya Moda 18 Ağustos puan durumu

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Doya Doya Moda'da heyecan ve rekabet haftanın ikinci gününde de hız kesmeden devam ediyor. Büyük beden 7 yarışmacının şıklık ve tarzını ekranlara yansıtmaya çalıştığı yarışma programında bu hafta da yarışmacılar arasında tartışmalar bitmiyor birbirlerine yaptıkları sulu şakalar nedeniyle gerginlik giderek tırmanıyor. Peki Doya Doya Moda 18 Ağustos Salı birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 18 Ağustos Salı puanları nasıl oldu?
Son Güncelleme:
 Doya Doya Moda 18 Ağustos Salı birincisi kim? Doya Doya Moda 18 Ağustos puan durumu

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanan ve izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran yarışma programı doya doya moda yeni haftaya dün başlamıştı. Birbirinden iddialı 42 beden ve üstü 7 yarışmacının mücadele ettiği yarışma programının yeni sezonunda da rekabet ve heyecan hız kesmeden devam ediyor. Yarışmacılar arasında rekabet olduğu kadar tartışmalarda üst seviyeye çıkıyor ve zaman zaman birbirlerine yaptıkları şakalar nedeniyle yarışmacılar arasında gerginlik tırmanıyor. Bu hafta da oldukça gergin başlayan Doya Doya Moda yarışmasında birinci olacak yarışmacılar ve puan durumları izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Peki Doya Doya Moda 18 Ağustos Salı günün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 18 Ağustos puan durumu nasıl oldu?

Sulu şakalar gerginliği tırmandırıyor

Doya Doya Moda yarışmasında geçtiğimiz sezona oranla bu sezon yarışmacılar arasında gerginlikler daha çok dikkat çekiyor. Geçen hafta yapılan bir sulu şaka yarışmacının puan durumunu oldukça etkilemişti bu hafta da benzer bir şaka geliyor. Ancak ciddi anlamda soruna neden olan bu sulu şaka nedeniyle jüri üyeleri yarışmacılara müdahale etmek zorunda kalıyor. Bakalım yapılan şaka doya doya moda yarışmasında puanlamayı nasıl etkileyecek?

Doya Doya Moda 18 Ağustos Salı puan durumu

Kemal Doğulu, Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever’den oluşan jüri üyeleri bugün de yarışmacılar için puanlama yaptı. Yarışmacıların konsepte uygun olarak yaptıkları kombinleri puan veren jüri üyeleri günün birincisini de belirledi. Doya Doya Moda 18 Ağustos Salı puan durumu belli oldu. Bugün yarışmacıların aldıkları puanlar şu şekilde;

Sabiha: 15 puan

Nur: 4 puan

Rabia: 4 puan

Rumeysa: 11 puan

Birben: 15 puan

İmani: 9 puan

Doya Doya Moda 18 Ağustos Salı birincisi

Doya Doya Moda 17 Ağustos günün birincisi belli oldu. Bugün Kemal Doğulu’nun yokluğunda jüri üyelerinden toplam 15 puan alarak tam puana ulaşan Sabiha günün birincisi oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap