Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Doya Doya Moda 17 Ağustos Pazartesi birincisi kim? Bugün puan durumu

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Doya Doya Moda 17 Ağustos yeni bölümüyle yeni haftaya ve yeni bir güne daha başlıyor. 42 beden ve üstü 7 yarışmacının şıklıklarını ekrana taşıyan yarışma programında bugün yeni yarışmacı gelmeyecek. Geçen hafta eleme yapılmamasına karar veren jüri üyeleri yarışmacıya bir şans daha vermişti. Kaldığı yerden devam edecek olan Doya Doya Moda yarışmasında bugünün birincisi ve puan durumu herkes tarafından araştırılıyor. Peki Doya Doya Moda 17 Ağustos birincisi kim oldu? 17 Ağustos Doya Doya Moda puan durumu ve detaylar haberimizin devamında…
Son Güncelleme:
 Doya Doya Moda 17 Ağustos Pazartesi birincisi kim? Bugün puan durumu

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan reytinglere damga vuran yarışma programı Doya Doya Moda 17 Ağustos Pazartesi yeni bölümü ile yeni haftaya başlıyor. 7 büyük beden yarışmacının şıklıkları için mücadele ettikleri yarışma programında haftanın finalinde kazanan yarışmacı altın bileklik ödülünün sahibi oluyor bir yarışmacı ise veda ediyor. Yeni haftaya başlarken puan durumu ve günün birincisi izleyenler tarafından merakla araştırılıyor. Peki Doya Doya Moda 17 Ağustos Pazartesi birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 17 Ağustos Pazartesi puan durumu nasıl oldu?

Yeni yarışmacı gelmeyecek

Doya Doya Moda yarışmasında her hafta elenen yarışmacı yerine Pazartesi günleri yeni bir yarışmacı maratona dahil oluyordu. Bu haftanın finalinde eleme yapılmadığı için pazartesi günü yeni yarışmacı gelmeyecek. Elenen yarışmacının henüz üç gündür yarışmada olması ve kendini gösterememiş olması nedeni ile jüri üyeleri aralarında karar vererek eleme yapmamayı seçmişti. Haftanın ilk gününde yarışmacılar kaldığı yerden kombin yapmaya ve şıklıklarını sergilemeye devam edecekler.

Doya Doya Moda 17 Ağustos Pazartesi puan durumu

Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu, Uğurkan Erez ve Seray Sever’den oluşan jüri üyeleri haftanın ilk gününde yarışmacılar için belirlenen konsepte göre yapılan kombinleri puanladı. Doya Doya Moda 17 Ağustos Pazartesi puan durumu belli oldu. Puantiye şıklığı gününde puan durumu şu şekilde oldu;

Sabiha: 15 puan

Ayten: 3 puan

Nur: 6 puan

Rabia: 6 puan

Rumeysa: 6 puan

Birben: 10 puan

İmani: 11 puan

Doya Doya Moda 17 Ağustos günün birincisi

Doya Doya Moda 17 Ağustos günün birincisi belli oldu. Bugün Kemal Doğulu’nun yokluğunda jüri üyelerinden toplam 15 puan alarak tam puana ulaşan Sabiha günün birincisi oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap