Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Doya Doya Moda 16 Haziran Salı bugün puan durumu! Günün birincisi kim?

TV8 ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışması Doya Doya Moda haftanın ikinci gününde yepyeni bölümüyle sizlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 42 beden ve üstü 7 yarışmacının birincilik mücadelesi devam ederken her gün ayrı bir olay yaşanıyor. Bu hafta yeni bir yarışmacının daha yarışmaya dahil olması ile birlikte rekabet daha da kızışırken sezon finaline doğru da adım adım gidiliyor. Peki Doya Doya Moda 16 Haziran Salı puan durumu nasıl oldu? Doya Doya Moda 16 Haziran günün birincisi kim?
Son Güncelleme:
 Doya Doya Moda 16 Haziran Salı bugün puan durumu! Günün birincisi kim?

TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve izleyicilerin de yakından takip ettiği yarışma programı doya doya moda 42 beden ve üstü 7 yarışmacının birincilik mücadelesini sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Gündüz kuşağının en çok izlenen yarışmalarından biri olan ve yavaş yavaş sezon finaline doğru ilerleyen yarışma programının yeni sezonu için başvurular başladı. Her gün yayınlanan bölümleri ile reytinglere damga vuran yarışmada günün birincisi ve puan durumu izleyiciler tarafından merakla takip ediliyor. Peki Doya Doya Moda 16 Haziran Salı günün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 16 Haziran Salı puan durumu nasıl?

Emel Başkan’ın mutluluk gözyaşları

Doya Doya Moda 16 Haziran Salı 142. bölüm fragmanı YouTube üzerinden yayınlandı. Yine rekabetin hız kesmeden devam ettiği yarışma programında Emel Başkan sevinç gözyaşlarına boğuluyor. Yeni bölümde bir süredir aralarında problemi olan Betül ve Sündüz buzları eritiyor gibi görünüyor. Sündüz’ün çok üstüne gidildiğini düşünen Betül ona sahip çıkıyor. Diğer yandan bu hafta eleme potasına giren Hanzade ise kesinlikle finale gideceğini düşünüyor ve kendini toparlayıp emin adımlarla yoluna devam edeceğini söylüyor. Bakalım yeni bölümde başka neler yaşanacak…

doya doya moda

Doya Doya Moda 16 Haziran Salı puan durumu

Kemal Doğulu, Seray Sever, Uğurkan Erez ve Gülşah Saraçoğlu’nun jüri üyesi olarak Bulundukları Doya Doya Moda yarışmasında her gün puan durumu izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Doya Doya Moda 16 Haziran Salı puan durumu açıklandı. Günün konseptini yerine getiren yarışmacıların bugün aldıkları puanlar şöyle oldu;

Büşra: 5 puan

Emel: 15 puan

Sündüz: 8 puan

Hanzade: 19 puan

Su: 5 puan

Betül: 13 puan

Gamze: 5 puan

Doya Doya Moda 16 Haziran Salı günün birincisi kim?

Puan durumunun ardından Doya Doya Moda 16 Haziran Salı günün birincisi toplam 19 puan alan Hanzade oldu. Geçtiğimiz hafta eleme potasında olan Hanzade haftanın ilk iki gününde oldukça yüksek puanlar almayı başardı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Doya Doya Moda 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? 16 Eylül Doya Doya Moda puan durumu
16 09 2020 - 14:00
Kuaförüm Sensin 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? Bugün puan tablosu
16 09 2020 - 13:50
Müge Anlı Aleyna Çakır olayında şok ifadeler! Ümit Can Uygun herkesi tehdit etti
16 09 2020 - 11:42
Masumlar Apartmanı reytingleri de sosyal medyayı da salladı! Çöp ev ilk bölüme damga vurdu
16 09 2020 - 11:00
Masumlar Apartmanı hangi romandan uyarlama? Hangi kanalda yayınlanacak?
15 09 2020 - 15:08
Gelinim Mutfakta 15 Eylül puan tablosu! Gelinim Mutfakta’da günün birincisi kim?
15 09 2020 - 14:00
Yorum Yap