Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Doya Doya Moda 16 Haziran Salı bugün puan durumu! Günün birincisi kim?

TV8 ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışması Doya Doya Moda haftanın ikinci gününde yepyeni bölümüyle sizlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 42 beden ve üstü 7 yarışmacının birincilik mücadelesi devam ederken her gün ayrı bir olay yaşanıyor. Bu hafta yeni bir yarışmacının daha yarışmaya dahil olması ile birlikte rekabet daha da kızışırken sezon finaline doğru da adım adım gidiliyor. Peki Doya Doya Moda 16 Haziran Salı puan durumu nasıl oldu? Doya Doya Moda 16 Haziran günün birincisi kim?
Son Güncelleme:
 Doya Doya Moda 16 Haziran Salı bugün puan durumu! Günün birincisi kim?

TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve izleyicilerin de yakından takip ettiği yarışma programı doya doya moda 42 beden ve üstü 7 yarışmacının birincilik mücadelesini sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Gündüz kuşağının en çok izlenen yarışmalarından biri olan ve yavaş yavaş sezon finaline doğru ilerleyen yarışma programının yeni sezonu için başvurular başladı. Her gün yayınlanan bölümleri ile reytinglere damga vuran yarışmada günün birincisi ve puan durumu izleyiciler tarafından merakla takip ediliyor. Peki Doya Doya Moda 16 Haziran Salı günün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 16 Haziran Salı puan durumu nasıl?

Emel Başkan’ın mutluluk gözyaşları

Doya Doya Moda 16 Haziran Salı 142. bölüm fragmanı YouTube üzerinden yayınlandı. Yine rekabetin hız kesmeden devam ettiği yarışma programında Emel Başkan sevinç gözyaşlarına boğuluyor. Yeni bölümde bir süredir aralarında problemi olan Betül ve Sündüz buzları eritiyor gibi görünüyor. Sündüz’ün çok üstüne gidildiğini düşünen Betül ona sahip çıkıyor. Diğer yandan bu hafta eleme potasına giren Hanzade ise kesinlikle finale gideceğini düşünüyor ve kendini toparlayıp emin adımlarla yoluna devam edeceğini söylüyor. Bakalım yeni bölümde başka neler yaşanacak…

doya doya moda

Doya Doya Moda 16 Haziran Salı puan durumu

Kemal Doğulu, Seray Sever, Uğurkan Erez ve Gülşah Saraçoğlu’nun jüri üyesi olarak Bulundukları Doya Doya Moda yarışmasında her gün puan durumu izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Doya Doya Moda 16 Haziran Salı puan durumu açıklandı. Günün konseptini yerine getiren yarışmacıların bugün aldıkları puanlar şöyle oldu;

Büşra: 5 puan

Emel: 15 puan

Sündüz: 8 puan

Hanzade: 19 puan

Su: 5 puan

Betül: 13 puan

Gamze: 5 puan

Doya Doya Moda 16 Haziran Salı günün birincisi kim?

Puan durumunun ardından Doya Doya Moda 16 Haziran Salı günün birincisi toplam 19 puan alan Hanzade oldu. Geçtiğimiz hafta eleme potasında olan Hanzade haftanın ilk iki gününde oldukça yüksek puanlar almayı başardı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap