Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Doya Doya Moda 15 Haziran Pazartesi puan durumu! Günün birincisi kim?

TV8 ekranlarında hafta içi her gün izleyicileriyle buluşan moda yarışması Doya Doya Moda 15 Haziran Pazartesi yeni bölümü ile yine ekranlarda fırtına gibi esiyor. Haftanın ilk gününde yarışmacıların alacağı puanlar ve günün birincisi herkes tarafından merak ediliyor. Geçtiğimiz haftanın finalinde elenen yarışmacı yerine bugün yeni bir yarışmacı programa dahil olurken puanlama sırasında da gerilimler yaşanıyor. Peki Doya Doya Moda 15 Haziran Pazartesi puan durumu nasıl oldu? 15 Haziran Doya Doya Moda günün birincisi kim?
Son Güncelleme:
 Doya Doya Moda 15 Haziran Pazartesi puan durumu! Günün birincisi kim?

TV8’de Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu ve Seray Sever’in üyesi olarak bulundukları Doya Doya Moda yarışması ekranlarda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Bugüne kadar yayınlanan moda yarışmalarının hepsine farklı konsepti ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran yarışma programında 42 beden ve üstü yarışmacılar mücadele ediyor günün birincisi ve sonrasında ise haftanın finalinde birinci olmak için en iyi kombinleri yapmaya çalışıyor. yarışmasında en düşük puanları alan yarışmacı hattımın finali bölümünde veda ederken birinci olan yarışmacı ise altın kolyenin sahibi oluyor. Peki Doya Doya Moda 15 Haziran Pazartesi puanları nasıl oldu? Doya Doya Moda 15 Haziran Pazartesi günün birincisi kim?

Uğurkan Erez Doya Doya Moda’ya geri döndü

Türkiye’de koronavirüs salgını başlaması nedeniyle 65 yaş üstü sokağa çıkma kısıtlaması uygulanmaya başlanmış ve Doya Doya Moda yarışmasının jüri üyelerinden olan Uğurkan Erez de bu yasağa takılmıştı. Doya Doya Moda yarışmasının sevilen üyesi yasakların kaldırılması ile birlikte ekranlara geri döndü. Ekranda olmayı özlediğini söyleyen Uğurkan Erez, artık yorumları ve puanlamaları İle Doya Doya Moda yarışmasında yoluna devam edecek.

Büşra Koçak kimdir?

Doya Doya Moda yarışmasının bugün gelen yeni yarışmacısı Büşra Koçak oldu. 24 yaşında olan Büşra yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. İş sağlığı güvenliği uzmanı olan Büşra aynı zamanda 1 yıldır güzellik sektöründe çalışıyor. Tarz konusunda oldukça iddialı olduğunu söyleyen Büşra yarışmada başarılı olacağına inanıyor.

Doya Doya Moda 15 Haziran puan durumu

Haftanın ilk gününde yeni yarışmacısı ekranlara gelen doya doya moda yarışmasında 15 Haziran puanları merakla bekleniyor. Doya Doya Moda 15 Haziran puan durumu açıklandı. Bugün yarışmacıların aldığı puanlar şu şekilde;

Büşra: 6 puan

Emel: 13 puan

Sündüz: 10 puan

Hanzade: 19 puan

Su: 5 puan

Betül: 11 puan

Gamze: 5 puan

Doya Doya Moda 15 Haziran günün birincisi toplam 19 puan alan Hanzade oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Doya Doya Moda 16 Ekim Cuma kim elendi? Altın kolyeyi kim kazandı?
16 10 2020 - 15:21
Savaşçı yeni sezon 2020 akıbeti belli oldu! Yakında kendi gününde FOX TV’de!
16 10 2020 - 13:51
Temizlik Benim İşim 16 Ekim 2020 kim kazandı? Bugün son puan tablosu
16 10 2020 - 11:49
Gelinim Mutfakta 16 Ekim bilezikleri kim kazandı? Haftanın finalinde kim elendi?
16 10 2020 - 10:59
16 Ekim Cuma Kanal D, ATV, FOX TV, Star TV, TV8, TRT1, Kanal 7, Show TV yayın akışı! Bugün TV’de ne var?
16 10 2020 - 09:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 16 Ekim bugünkü konukları! Sabah neşesi ayağınıza geliyor
16 10 2020 - 09:20
Yorum Yap