Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Doya Doya Moda 15 Eylül Salı günün birincisi kim? 15 Eylül puan durumu

TV8 ekranlarının sevilen programı Doya Doya Moda 15 Eylül Salı günün birincisi izleyiciler tarafından şimdiden araştırılmaya başlandı. Hafta içi her gün ekranlara gelen 42 beden ve üstü 7 yarışmacının moda ve tarzını izleyicilerle buluşturan yarışma programında günün puan durumları ve günün birincisi yakından takip ediliyor. Türkiye'de ve dünyada ilk defa büyük beden yarışmacıları podyuma çıkaran yarışma programı izleyicilerden yoğun ilgi görürken yarışmada hafta başında başlayan rekabette hız kesmeden devam ediyor. Peki Doya Doya Moda 15 Eylül Salı günün birincisi kim oldu? 15 Eylül Doya Doya Moda puan durumu nasıl oldu?
Eklenme:
 Doya Doya Moda 15 Eylül Salı günün birincisi kim? 15 Eylül puan durumu

TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Kemal Doğulu, Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever gibi isimlerin de jüri üyesi olarak bulundukları Doya Doya Moda yarışması yeni haftaya dün başladı. Birbirinden iddialı büyük beden 7 yarışmacının tarz ve şıklık yarışına sahne olan yarışma programında her gün yaşanan gelişmeler izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Bu hafta yine birbirinden iddialı yarışmacılar günün birincisi ve dolayısıyla da haftanın finalinde birinci olabilmek altın bileklik ödülünü kazanabilmek için mücadele ediyor. Peki 15 Eylül Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 15 Eylül puan durumu nasıl oldu?

İlk gün diskalifiye şoku

Doya Doya Moda, dün yeni yarışmacısı ile birlikte yeni haftaya başladı. Ancak günü finalinde yapılan puanlama sırasında hem yarışmacıları hem de ekran başında izleyenleri büyük bir şok bekliyordu. Jüri üyelerinden Kemal Doğulu, puan durumunu açıkladıktan sonra yarışmacılardan Arzu’nun beklediklerini veremediğini söyleyerek diskalifiye olmasına karar verdiklerini açıkladı. Yarışmaya dün katılan Arzu, konsept dışı hazırlanarak gelmişti. Kemal Doğulu yaptığı açıklamada yarışmaya katılmak için binlerce başvuru yapıldığını ve başka yarışmacıların hakkının yenmemesi için Arzu’yu yarışmada istemediklerini söyledi.

Doya Doya Moda 15 Eylül puan durumu

Haftanın ikinci gününde bugün yarışmacılar yine kombinlerine hazırlıyor ve jüri üyelerinin karşısına çıkıyor. 15 Eylül Doya Doya Moda puan durumu açıklandıktan sonra haberimizin devamında olacak…

Doya Doya Moda 15 Eylül birincisi kim?

Doya Doya Moda 15 Eylül birincisi ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak…


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap