Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Doya Doya Moda 14 Ağustos kim elendi? Doya Doya Moda haftanın finalinde kim kazandı?

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Doya Doya Moda 14 Ağustos kim elendi sorusunun yanıtı yarışmanın yakın takipçileri tarafından araştırılıyor. Her hafta birbirinden renkli yarışmacıları ile ekranlara gelen yarışma programında bir haftanın finali bölümü daha gelip çattı. Bugün jüri üyelerinden hafta başından bu yana en düşük puanları alan bir yarışmacı veda ederken bir yarışmacı ise haftanın birincisi olacak ve altın bileklik kazanacak. Peki Doya Doya Moda 14 Ağustos kim elendi? Doya Doya Moda 14 Ağustos kim kazandı?
Son Güncelleme:
 Doya Doya Moda 14 Ağustos kim elendi? Doya Doya Moda haftanın finalinde kim kazandı?

TV8 ekranlarının gündüz kuşağında renkli ve eğlenceli yarışma programı Doya Doya Moda bütün hızıyla devam ediyor. 42 beden ve üstü 7 yarışmacının şıklık yarışı içerisinde olduğu yarışmada haftanın finali bölümü geldi çattı. Hafta başından bu yana jüri üyelerinin belirlediği konseptleri yerine getiren ve yüksek puanları almaya çalışan yarışmacılar arasından bugün bir yarışmacı birinci olacak ve altın bileklik ödülü kazanacak. Bir yarışmacı ise aldığı düşük puanlar nedeniyle bugün yarışmaya veda edecek. Peki Doya Doya Moda 14 Ağustos haftanın birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 14 Ağustos kim elendi?

En düşük puanı alan yarışmacı gidiyor

Kemal Doğulu, Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu ve Seray Sever’in jüri üyesi olarak puanlama yaptıkları TV8 ekranlarının sevilen yarışması Doya Doya Moda haftanın finali bölümü ile ekranlara geliyor. 42 beden ve üstü 7 yarışmacı hafta başından bu yana jüri üyelerinin kendileri için belirledikleri konseptleri yerine getirdi ve yüksek puan almak için en iyi kombinleri hazırlamaya çalıştık. Hafta içi her gün 5 puan üzerinden yapılan puanlamalar Bugün 10 puan üzerinden yapılacak. Bu nedenle de yarışmacıların haftanın finali bölümünde yapacakları kombinler yarışmadaki akıbetlerini belirleme konusunda büyük önem taşıyor. Jüri üyeleri tarafından yapılacak olan puanlamanın sonunda hafta başından bu yana en düşük puan alan yarışmacı veda edecek en yüksek puan alan yarışmacı ise haftanın birincisi olarak altın bileklik kazanacak.

Doya Doya Moda 14 Ağustos kim kazandı?

Doya Doya Moda 14 Ağustos kim kazandı sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından araştırılıyor. Doya Doya Moda’da bu hafta toplamda 72 puan toplayarak en yüksek puana ulaşan ve altın bileklik ödülünün sahibi olan yarışmacı Rabia oldu.

Doya Doya Moda 14 Ağustos kim elendi?

Doya Doya Moda 14 Ağustos kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu. Bu hafta en düşük puanları alarak yarışmaya veda eden isim Ayten oldu. Ancak yarışmacının 3 gün önce yarışmaya katılması nedeniyle eleme yapılmadı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap