Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Doya Doya Moda 11 Eylül Cuma kim elendi? 11 Eylül Doya Doya Moda kim kazandı?

Doya Doya Moda 11 Eylül Cuma kim elendi? TV8 ekranlarının renkli moda yarışması Doya Doya Moda haftanın finali bölümü ile bugün ekranlara geliyor. Hafta başından beri yarışmacılar arasındaki rekabetin bitmediği ve büyük bir maratonun yaşandığı yarışma programında Bugün bir yarışmacı hayallerine ve yarışmaya veda edecek bir yarışmacı ise altın bileklik ödülünü kazanacak. Peki Doya Doya Moda 11 Eylül Cuma haftanın finalinde kim elendi? Doya Doya Moda 11 Eylül Cuma kim kazandı?
Son Güncelleme:
 Doya Doya Moda 11 Eylül Cuma kim elendi? 11 Eylül Doya Doya Moda kim kazandı?

7 büyük beden yarışmacının mücadele ettiği ekranların eğlenceli moda yarışması Doya Doya Moda, haftanın finali bölümü ile bugün izleyici karşısına çıkıyor. Hafta başından bu yana en yüksek puan almak ve haftanın birincisi olmak için mücadele eden yarışmacılar bugün son kez podyuma çıkacak ve yaptıkları kombinler üzerinden puan alacak. Yapılan puanlama sonrasında haftanın toplamına göre en düşük puanı alan yarışmacı veda ederken en yüksek puan alan yarışmacı ise haftanın birincisi olarak altın bileklik ödülü kazanacak. Peki Doya Doya Moda 11 Eylül Cuma kim elendi? Doya Doya Moda 11 Eylül Cuma kim kazandı?

Heyecanlı bir final bölümü başlıyor

Doya Doya Moda yarışmasında bugün Heyecanlı bir final bölümü başlıyor. Yarışmacılar arasındaki rekabet hız kesmeden devam ederken bugün kendilerine verilen Konsept doğrultusunda haftanın son kombinlerini hazırlayan yarışmacılar jüri üyelerinin karşısına çıkıyor. Doya Doya Moda yarışmasında hafta içi puanlama 5 puan üzerinden yapılırken haftanın finalinde jüri üyeleri 10 puan üzerinden puanlama yapıyor. Dolayısıyla haftanın finalinde verilen puanlar yarışmacılar için de büyük önem taşıyor.

Doya Doya Moda 11 Eylül puan durumu

Jüri üyeleri Kemal Doğulu, Uğurkan Erez, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu’nun vereceği puanların ardından Doya Doya Moda 11 Eylül puan durumu açıklandı. Puan durumunun açıklanması ile birlikte Doya Doya Moda 11 Eylül günün birincisi de belli oldu. Bugün yarışmacıların aldığı puanlar şu şekilde;

Sabiha: 30 puan

Birben: 22 puan

Özde: 26 puan

Rumeysa: 29 puan

Rabia: 27 puan

Nur: 21

Neslihan: 11 puan

Doya Doya Moda 11 günün birincisi jüri üyelerinden tam puan alan Sabiha oldu.

Doya Doya Moda 11 Eylül kim kazandı?

Doya Doya Moda 11 Eylül kim kazandı sorusunun yanıtı belli oldu. Bu hafta yaptığı kombinlerle en yüksek puana ulaşarak altın kolyeyi kazanan yarışmacı Sabiha oldu.

Doya Doya Moda 11 Eylül kim elendi?

Doya Doya Moda 11 Eylül kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu. Bu hafta en düşük puanları alarak eleme potasına giren isimler Rabia, Birben ve Neslihan oldu. Bu yarışmacılar arasında veda eden yarışmacı ise Neslihan oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Doya Doya Moda 16 Ekim Cuma kim elendi? Altın kolyeyi kim kazandı?
16 10 2020 - 15:21
Savaşçı yeni sezon 2020 akıbeti belli oldu! Yakında kendi gününde FOX TV’de!
16 10 2020 - 13:51
Temizlik Benim İşim 16 Ekim 2020 kim kazandı? Bugün son puan tablosu
16 10 2020 - 11:49
Gelinim Mutfakta 16 Ekim bilezikleri kim kazandı? Haftanın finalinde kim elendi?
16 10 2020 - 10:59
16 Ekim Cuma Kanal D, ATV, FOX TV, Star TV, TV8, TRT1, Kanal 7, Show TV yayın akışı! Bugün TV’de ne var?
16 10 2020 - 09:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 16 Ekim bugünkü konukları! Sabah neşesi ayağınıza geliyor
16 10 2020 - 09:20
Yorum Yap