Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Doya Doya Moda 11 Ağustos günün birincisi kim? Bugün puan durumu

Doya Doya Moda 11 Ağustos günün birincisi kim sorusunun yanıtı ekran başında izleyenler tarafından şimdiden araştırılmaya başlandı. TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve özellikle yaz döneminde de devam etmesi ile reytinglerini daha da arttıran yarışma programı Doya Doya Moda haftanın ikinci gününde ekrana geliyor. Peki Doya Doya Moda 11 Ağustos puan durumu nasıl oldu? Doya Doya Moda 11 Ağustos birincisi kim?
Son Güncelleme:
 Doya Doya Moda 11 Ağustos günün birincisi kim? Bugün puan durumu

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında gündüz kuşağında süsleyen yarışma programı Doya Doya Moda yeni bölümü ile bugün ekranlara geliyor. 42 beden ve üstü 7 yarışmacının şıklık mücadelesi verdiği yarışma programında Dün yeni yarışmacı maratona katılmıştı. Rekabetin ve tartışmaların hiç eksik olmadığı yarışmada bu haftanın birincisi şimdiden araştırılmaya başlandı. Bunun yanında Doya Doya Moda 11 Ağustos günün birincisi kim ve Doya Doya Moda 11 Ağustos puan durumu gibi soruların yanıtı da izleyenler tarafından yoğun olarak araştırılıyor. Doya Doya Moda 11 ağustos yeni bölümde yaşananlar haberimizin devamında…

Doya Doya Moda 11 Ağustos Youtube

Hafta içi her gün ekranlara gelen, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu’nun jüri üyesi olarak puanlama yaptıkları yarışma programı Doya Doya Moda izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Gün içerisinde yarışmayı kaçıranlar ve izleyemeyenler ise doya doya Moda YouTube kanalı üzerinden son bölümü izleyebiliyor. Ayrıca Doya Doya Moda Youtube kanalında yarışmanın önemli anlarından kısa videolar ve yeni bölüm fragmanları da yayınlanıyor. YouTube’da Doya Doya Moda olarak arama yaptıktan sonra kanala ulaşabilir kaçırdığınız bölümleri ve yeni bölüm fragmanlarını izleyebilirsiniz.

Doya Doya Moda 11 Ağustos puan durumu

Bugün de jüri üyelerinin kendilerine verdiği konsepti yerine getiren yarışmacılar yüksek puan almaya çalışacak. Doya Doya Moda 11 Ağustos puan durumu belli oldu. Bugün yarışmacıların yaptığı kombinlere göre jüri üyelerinin puanlaması şu şekilde;

İmani: 7 puan

Eda: 5 puan

Nur: 16 puan

Rabia: 8 puan

Birben: 20 puan

Rumeysa: 5 puan

Sabiha: 8 puan

Doya Doya Moda 11 Ağustos birincisi

Doya Doya Moda 11 Ağustos birincisi jüri üyelerinin yaptığı puanlamanın ardından belli oldu. Bugün bütün jüri üyelerinden tam puan alarak 20 puana ulaşan Birben günün birincisi oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 23 Eylül günün birincisi kim oldu? Bugün puan durumu
23 09 2020 - 12:00
SHOW TV Kuaförüm Sensin 23 Eylül Çarşamba birincisi kim? Bugün puan durumu
23 09 2020 - 11:25
TV yayın akışı 23 Eylül 2020 Çarşamba! FOX TV, Star, TV8, Kanal D, Show TV, ATV bugün yayın akışı
23 09 2020 - 09:40
Müge Anlı Aleyna Çakır olayı kapandı mı? Twitter kullanıcıları Müge Anlı’ya tepki gösterdi
23 09 2020 - 09:31
22 Eylül dizi reytingleri! Masumlar Apartmanı, Menajerimi Ara, Baraj, Hekimoğlu hangisi kazandı?
23 09 2020 - 09:20
Zuhal Topal’la Sofrada 22 Eylül Salı puanlama! Zuhal Topal bugün kaç puan verdi?
22 09 2020 - 17:08
Yorum Yap