Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Doya Doya Moda 1 Ekim Perşembe günün birincisi kim? Puan durumu

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yoğun ilgiyle takip edilen ve izlenme rekorları kıran yarışma programı Doya Doya Moda 1 Ekim Perşembe yeni bölümü ile bugün sizlerle buluşuyor. Haftanın dördüncü günün de şimdiden finali heyecanı başlarken yarışmacılar günün konseptini en iyi şekilde yerine getirmek ve en yüksek puanları almak için mücadele ediyor. Yine nefes kesen bir rekabet ve ekranlara gelen yarışmada günün birincisi ve puan durumu da merakla bekleniyor. Peki Doya Doya Moda 1 Ekim Perşembe günün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 1 Ekim bugün puan durumu nasıl oldu?
Son Güncelleme:
 Doya Doya Moda 1 Ekim Perşembe günün birincisi kim? Puan durumu

Kemal Doğulu, Seray Sever, Gülşah Saraçoğlu ve Uğurkan Erez’in jüri üyesi olarak yer aldığı TV8’in ilgi ile takip edilen yarışma programı Doya Doya Moda haftanın dördüncü günde bir kez daha izleyici karşısına çıkıyor. Yarışmacılar bugün yine günün konseptine uygun şekilde kendilerine verilen süre içerisinde hazırlanıyor jüri üyelerinin karşısına çıkarak en yüksek puanları almaya çalışıyor. Haftanın finali öncesinde Elbette yarışmacıların bugün alacağı puanlar büyük önem taşıyor. Peki Doya Doya Moda 1 Ekim Perşembe puan durumu nasıl oldu? 1 Ekim Doya Doya Moda günün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda bugün yaşananlar ile ilgili detaylar haberimizde…

Final heyecanı şimdiden başladı

42 beden ve üstü 7 kadının moda rekabetine sahne olan doya doya moda yarışmasında haftanın finali cuma günleri yapılıyor. Bugün yine yarışmacılar günün konseptine uygun şekilde hazırlanıyor ve en yüksek puanları alabilmek için mücadele ediyor. Haftanın finali öncesinde bugün yarışmacıların alacağı puanlar büyük önem taşırken jüri üyeleri son kez 5 puan üzerinden puanlama yapılıyor yapıyor yarın puanlar 10 puan üzerinden verilecek.

Doya Doya Moda 1 Ekim Perşembe puan durumu

Jüri üyeleri Uğurkan Erez, Seray Sever, Gülşah Saraçoğlu ve Kemal Doğulu’nun verdiği puanların ardından Doya Doya Moda 1 Ekim Perşembe puan durumu belli oldu. Günün puanlaması şu şekilde;

Zeynep: 5 puan

Aslı: 20 puan

Özde 20 puan

Birben: 20 puan

Rabia: 11 puan

Sabiha: 20 puan

Rümeysa: 20 puan

Doya Doya Moda 1 Ekim Perşembe birincisi kim?

Doya Doya Moda 1 Ekim Perşembe birincisi açıklandı. Bugün tam r yarışmacı birden tam puan aldı. 20 puan alan Özde, Aslı, Birben, Sabiha ve Rümeysa günün birincileri oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap