Dizi Fragmanları

Doruk Diziden Neden Ayrılıyor? Kardeşlerim Doruk Öldü mü?

Atv ekranlarının reyting rekortmeni dizilerinden Kardeşlerim bu akşam 4. sezonu ile izleyici karşısına çıktı. Yeni sezon fragmanlarıyla gündem yaratan diziden en çok konuşulan konu ise Doruk karakterinin ölüp ölmediği oldu.  Onur Seyit Yaran’ın hayat verdiği ‘Doruk’ trafik kazasında hayatını kaybetti. Peki Kardeşlerim Doruk öldü mü? Onur Seyit Yaran diziden ayrıldı mı? Doruk diziden neden ayrılıyor? Gelin detayları görelim…

Atv’nin sürükleyici dram türündeki yapımlarından Kardeşlerim yeni sezonuyla 9 Eylül Cumartesi akşamı sevenlerinin karşısına çıktı.

Başrollerinde Su Burcu Yazgı Coşkun, Onur Seyit Yaran, Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu, Simge Selçuk gibi isimlerin yer aldığı Kardeşlerim dizisinin 95. bölümünde; en sevilen karakterlerden Doruk’un kaza geçirdiği görüldü.

Kardeşlerim Doruk Öldü mü?

Atakul Ailesi’nin genç üyesi Doruk, hayatının en büyük sarsıntısını yaşadı. Melisa’nın, Kadir’e çarparak ölümüne yol açtığı gerçeğiyle yüzleşti. Ailenin içindeki gerginlik daha önce hiç bu kadar yüksek olmamıştı. Doruk, gözyaşları içinde arabasını sürerken, yolda birdenbire karşısına çıkan bir kadın ve çocuğa çarpmamak için direksiyonu sert bir şekilde kırdı. Bu ani manevra sonucu aracın kontrolünü kaybetti ve araç savrulmaya başladı. Kırılan camlar ve hasar gören araç adeta bir hurda yığınına döndü. Doruk Atakul’un bu korkunç kaza sonrası sağ kurtulup kurtulamayacağı ise merak konusu oldu.

Doruk Diziden Ayrıldı mı?

‘Kardeşlerim’ dizisinin sevilen karakterlerinden Doruk, babasıyla telefon görüşmesi sırasında beklenmedik bir trafik kazası geçiriyor. Bu talihsiz olay sonucunda Doruk’un hayatını kaybetmesine neden oluyor. Doruk’un cansız bedeninin karşısında, annesinin ve Asiye’nin yaşadığı acı ve çaresizlik izleyenleri adeta yürekten vuruyor.

Doruk Diziden Neden Ayrılıyor?

Kardeşlerim dizisinde Doruk karakterine hayat veren Onur Seyit Yaran’ın henüz yeni sezon başlamadan diziden ayrılacağı bilgisi ortaya çıkmıştı. Yaran’ın diziden neden ayrıldığı ise bilinmemekle birlikte senaryo gereği hikayesinin bittiği tahmin ediliyor.

Kimileri ise genç oyuncunun başka projelere  odaklanmak istediğini öne sürdü.

Kaynak: https://onedio.com/haber/doruk-diziden-neden-ayriliyor-kardeslerim-doruk-oldu-mu-1171692

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu