Dizi Fragmanları

Dönence 8. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Dönence Son Bölüm Tek Parça Full İzle

Kanal D ekranlarının ilk bölümünden itibaren herkesi büyük bir heyecanla ekran başına toplayan dizisi Dönence, dün akşam 8. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu’nun başrolünü paylaştığı Dönence, otizme farkındalık yaratmasıyla herkesin beğenisini toplamaya devam ediyor. Dönence yeni bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Dönence son bölüm tek parça full izleme ekranı…

Dönence 8. bölümde; Cem’in ısrarla herkesten saklamaya çalıştığı hastalığı pek çok soru işaretini de beraberinde getirir.

Babasıyla ilgili gerçeği öğrenen Gece ise büyük bir yıkıma uğrar.

Verda ise bu süreçte hala kocasının kendisini aldattığını düşünmektedir.

Cem hakkında gerçekleri bilen Özgür, Gece’ye bunu anlatamamanın verdiği büyük bir yükün altında kalmıştır.

Her şey günden güne daha da zor bir hal alırken, Cem’in hastalığını saklaması tamamen sorun haline gelir.

Miro ise Gece ile yeniden yakınlaşmak istediği için Harun’dan yardım alarak bir plan yapar. Harun, duygusuz bir şekilde Gece ve Gülce’nin görüntülerinin sosyal medyada yayınlanmasına izin verir.

Gülce’nin atak geçirdiği anlar sosyal medyada paylaşılır. Gece ise bu durumdan haberdar değildir. Özgür, kulübün önündeki kalabalığı görüp durumu öğrendikten sonra Gece’ye ulaşır.

Gece ise sokakta onu gören insanlar tarafından kötü bir abla olmakla suçlanır. Bu sırada Miro, Gece’nin en büyük hayallerinden biri ile onun gönlünü fetheder ve birlikte çalışmaya da mecbur bırakır.

Gece ise uzun süredir düşlediği hayalini gerçekleştirmek uğruna Miro’yla çalışmaya razı olmayı düşünür.

Gece içinde bulunduğu karman çorman durum içerisinde debelenirken, Gülce’nin hamlesi onu şaşkına çevirir.

Dönence bir önceki bölümde neler oldu?

Babasının kendisine veda ettiği video kaydını izleyen Gülce bir ipucu yakalayarak onun yanına gitmeye karar verir, Rüzgar’ı da alarak kimseye bir şey söylemeden evden çıkınca işler karışır. Kızının kaybolduğunu öğrenen Cem ise ameliyat masasından kalkarak hayatını tehlikeye atar.

Verda kızının kayboluşuyla hem anneliğini sorgular hem de kendisini bu süreçte çok yalnız hisseder. Peki aileyi daha ne gibi büyük sorunlar beklemektedir? Miro, kaçmak için çırpınırken yaptığı kazanın bedelini tutuklanarak öder ve babası ile ilgili acı gerçekle yüzleşir. Harun’un planları tek tek işlemeye devam ederken bu planların içine Miro’yu da dahil edecek midir?

Dönence 8. Bölüm İzleme Ekranı

DÖNENCE SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE

Kaynak: https://onedio.com/haber/donence-8-bolum-tek-parca-izleme-ekrani-donence-son-bolum-tek-parca-full-izle-1169723

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu