Domagoj Vida adım adım Beşiktaş’a

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dan Domagoj Vida ve Bayern Münih konusunda ilginç açıklamalar geldi.

14.12.2017 - 12:58
14.12.2017 - 12:58
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’dan Domagoj Vida ve Bayern Münih konusunda bazı açıklamalar geldi. Fikret Orman halen Domagoj Vida transferi konusunda kesin bir şeyin olmadığını belirterek Devler Ligi’ndeki rakipleri hakkında da bazı yorumlar getirdi.

Domagoj Vida transferinin henüz kesinleşmediğini ve halen vakitlerinin olduğunu belirten Fikret Orman, siyah beyazlı taraftarlardan biraz daha süre istedi. Şampiyonlar Ligi’nde Bayern Münih ile eşleşmekten gurur duyduklarını belirten Orman, zorlu iki tane maç oynayacaklarını ancak şanslarının olduğunu da söyledi. Orman ayrıca Bayern Münih deplasmanına da seyirci götürmeyeceklerini dile getirdi.

Dinamo Kiev takımında transfer edilmesi beklenen Domagoj Vida için de bazı sözler sarf eden Fikret Orman o konuda henüz kesin bir gelişmenin yaşanmadığını duyurdu.

Orman’da Vida ve Bayern Münih Yorumu

Fikret Orman, “Bayern Münih oldukça zorlu bir takım. Zor bir kura çektiğimizin farkındayız. Ancak deplasmana yine seyirci götürmeyeceğiz. UEFA’dan aldığımız bir ceza bulunuyor. Ancak önümüzdeki sene bu ceza son bulacak ve deplasmana yeniden taraftar götürmeye başlayacağız. UEFA’nın bazı konularda hassas olduğunun farkındayız. Bunun önüne geçmek için elimizden ne geliyorsa yapacağız.”

“Daha önceden de taraftar götürmeyeceğiz konusunda zaten açıklamada bulunmuştuk. Bu Bayern Münih deplasmanında da geçerli olacak. Taraftarlarımız da zaten bunun farkında. Geçen sene de Şampiyonlar Ligi’nden çıkabilirdik ancak buna İskoç hakem izin vermedi. Verdiği kararlar ile bizim önümüze geçti ve Avrupa Ligi’nden yolumuza devam etmek zorunda kaldık. Keşke daha önceden Galatasaray ile başlayan başarıları devam ettirme şansımız olsaydı ama olmadı. Artık önümüze bakmamız gerekiyor.” ifadelerini kullandı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim