Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Doğduğun Ev Kaderindir 7. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Son Güncelleme:
 Doğduğun Ev Kaderindir 7. Bölüm Fragmanı ve Özeti

TV8’in yeni dizisi Doğduğun Ev Kaderindir 7. bölüm fragmanı izleyiciler tarafından araştırılıyor. Başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un rol aldığı, yaşanmış bir hayat hikayesini konu alan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 6. bölüm ile bu akşam izleyici karşısına çıktı. Zeynep ve Mehdi birbirlerini anlayıp dinledikten sonra aile olup Dilara’yı almaya karar verirken, onları bekleyen büyük tehlikenin farkında bile değiller. Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümde yaşanacaklar ve son bölüm özeti haberimizin devamında.

TV8’de yeni sezonda başlayan ve izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran Doğduğun Ev Kaderindir 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından araştırılıyor. Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un başrollerini paylaştığı yaşanmış bir hayat hikayesini konu alan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin son bölümünde yer yerinden oynadı. Zeynep ve Mehdi tam aile olmaya karar vermişken önce Zeynep’in babası ardından da Mehdi’nin gayrimeşru çocuğu işleri çıkmaza soktu. İşte Doğduğunu Ev Kaderindir son bölümde yaşananlar…

Doğduğun Ev Kaderindir 6. Bölüm Özeti

Zeynep, kendi çocukluğunda yaşadığı şeyleri Dilara’nın yaşamasını istemediği için evliliğini bitirmemeye ve onu evlat edinmeye karar veriyor. Elbette Zeynep’in bu evliliği bitirmemesindeki tekneden sadece Dilara değil, artık kendisi de yavaş yavaş Mehdi’ye karşı bir yakınlık hissediyor. Zeynep ve Mehdi arasındaki bağlar her geçen gün daha da güçlenirken bir yandan da yavaş yavaş yıkılıyor aslında farkında olmadan. Doğduğun Ev Kaderindir 6. bölümde önce Zeynep’in babası Dilara için söyledikleri ile herkesi çileden çıkarırken ardından Mehdi’nin gayrimeşru çocuğu ortaya çıkıyor.

Küçükken babası yüzünden ablası evden kaçan ağabeyini de hastalıktan kaybeden Zeynep sonunda isyan ediyor ve babasına ağzına gelen her şeyi söylüyor. Zeynep’in annesi de kızının bu yaşadıklarına daha fazla dayanamayarak babasını yastıkla boğmaya kalkıyor. Diğer Yandan Zeynep Meral’in hamile olduğunu öğreniyor ama çocuğun Mehdi’den olduğunu hala bilmiyor. Meral’in çocuğu aldırmak kararı üzerine hastaneye onunla giden Zeynep çocuğu aldırmaması için onu ikna etmeye çalışıyor.

Doğduğun Ev Kaderindir 7. Bölüm Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 7. bölümde Meral’in Zeynep’e gerçekleri söyleyip söylemeyeceği merak ediliyor. Sevilen dizinin yeni bölüm fragmanı şu anda yayınlanmadı fragman yayınlandıktan sonra sizlerle paylaşacağız.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Kuaförüm Sensin 8 Temmuz birincisi kim? Kuaförüm Sensin 282. bölüm
8 07 2020 - 12:38
Müge Anlı 8 Temmuz canlı yayın! 23 yaşındaki Hasan Ay’ı kim neden öldürdü
8 07 2020 - 12:14
Survivor’da Sercan Yıldırım elendi sosyal medya Acun Medya’ya tepki gösterdi
8 07 2020 - 11:19
Survivor 7 Temmuz 2020 büyük ödül oyununu kim kazandı? Son ödül oyunu
7 07 2020 - 20:06
Masum 108. bölüm fragmanı 8 Temmuz Çarşamba! Masum 108. bölüm özeti
7 07 2020 - 17:03
Çağatay Ulusoy’un ayrıldığı Barbaros dizisinde başrol olarak Engin Altan Düzyatan isteniyor
7 07 2020 - 15:59
Yorum Yap