Diyarbakır’da teslim ol çağrısına uymayan PKK’lı terörist öldürüldü

Diyarbakır'ın Merkez Bağlar ilçesinde polis ekiplerinin teslim ol çağrılarına ateşle karşılık veren PKK'lı terörist çıkan çatışma sonucunda öldürüldü.

21.07.2019 - 9:16
21.07.2019 - 11:15
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Diyarbakır’ın Merkez Bağlar ilçesinde polis ekiplerinin teslim ol çağrılarına rağmen ateşle karşılık veren bir PKK’lı terörist çıkan çatışma sonucunda öldürüldü.

Özel harekat polisleri operasyon düzenledi

Diyarbakır Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri ve özel harekat polisleri Sento Caddesi eski havalimanı kavşağı civarında terör örgütü PKK mensubu teröristin bir apartmanın en üst katında saklandığı ihbarı değerlendirerek adrese operasyon düzenledi. Polislerin teslim ol çağrısına ateşle karşılık veren terörist operasyon sırasında etkisiz hale getirildi. Çıkan çatışmada bir özel harekat polisinin de yaralandığı öğrenildi.

Ev sahibi karı koca gözaltına alındı

Olayda yaralanan özel harekat polisi hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Ev sahibi karı koca güvenlik güçleri tarafından gözaltına alınırken bölgede güvenlik önlemleri artırıldı. Diğer yandan Ağrı bölgesinde icra edilen hava destekli operasyonda da iki PKK’lı teröristin etkisiz hale getirildiği öğrenildi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim