Diriliş Osman Dizisinin ATV’de Yayınlanacak Olmasına İzleyiciler Tepki Gösteriyor

TRT 1'de Engin Altan Düzyatan'ın başrolünü oynadığı Diriliş Ertuğrul dizisi yaklaşık 5 sezon ekranlara gelmişti. Diriliş Ertuğrul dizisinin final yapmasının ardından Diriliş Osman dizisi çekilmeye başlandı. Ancak daha dizi başlamadan tepkiler geldi.

14.07.2019 - 11:56
14.07.2019 - 15:38
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

TRT 1’in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul geçtiğimiz günlerde final yaparak ekranlara veda etmişti. Dizinin devamı niteliğinde olan Diriliş Osman dizisinin çekimleri başlarken başrolü Burak Özçivit’in oynayacağı açıklandı. Diriliş serisinin devamı niteliğinde olacak olan bu dizinin yapımcılığını Mehmet Bozdağ üstleniyor. Dizinin yeni sezonunda TRT 1’de yayınlanması bekleniyordu ancak ATV kanalında karar kılındı. Fakat sosyal medya kullanıcıları dizinin ATV’de yayınlanacak olmasına tepki gösterdi.

ATV’de hangi gün yayınlanacak

TRT 1 ekranlarında Diriliş Ertuğrul dizisi Çarşamba akşamları ekrana geliyordu. Dizinin izleyicileri de çarşamba akşamı diziyi izlemeye alıştıklarını belirterek ATV’ye geçmesine tepki gösterdi. Çünkü ATV’de Çarşamba akşamları Sen Anlat Karadeniz dizisi yayınlanıyor. Bu durumda da Diriliş Osman dizisinin başka bir gün ekrana gelmesi bekleniyor. Sosyal medya kullanıcıları bu konuda o kadar çok tepki gösterdi ki anket yapanlar bile oldu. Bu konuyu köşesine Taşıyan Milliyet Cadde yazarlarından Ali Eyüboğlu anketin sonuçlarını da okuyucularıyla paylaştı. Eyüpoğlu yapılan anket sonucunda dizinin TRT 1’de yayınlanması için %93 oy kullanıldığını söyledi. Ancak çıkan sonuca rağmen projenin reytinginin kanal değişikliğin etkilemeyeceğini düşünen Ali Eyüboğlu, dizi başlayana kadar eleştiriler gelmeye devam edeceğini fakat sonrasında azalacağını tahmin ettiğini dile getirdi. Diriliş Osman dizisi için başrol oyuncusu Burak Özçivit ile 5 yıllık sözleşme imzalandı. Dizi yeni sezona şimdiden çok iddialı şekilde hazırlanıyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim