Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Diriliş Ertuğrul 112. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Son Güncelleme:
 Diriliş Ertuğrul 112. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Diriliş Ertuğrul izlenme rekorları kıran dizi yeni bölümleri ile izleyicileri adeta ekrana kilitlemeye devam ediyor. Aksiyonun bir an olsun eksik olmadığı dizinin 111. Bölümü yine soluk soluğa izlendi. Heyecanla geçen bölümün ardından dizinin meraklıları soluğu hemen yeni bölüm fragmanını izlemekte aldı. Heyecan dolu Diriliş Ertuğrul 112. Bölüm Fragmanı yayınlandı ve daha birkaç dakika içerisinde binlerce kişi tarafından izlenmeye başlandı.

Diriliş Ertuğrul 111.Bölümde Neler Olmuştu?

Geçtiğimiz hafta yeni sultan tarafından masum olduğu kararı verilen Ertuğrul hemen soluğu kalede almıştı. Kaledar olarak Saadettin Köpek tarafından görevlendirilen Günalp tarafından idam edilmek üzere olan Artuk, Turgut, Bamsı ve Sungurtekin’i kurtaran Ertuğrul bu göreve gelen Günalp’e de orada devletin kendisi olduğunu bildirmişti.

Diğer yandan Ertuğrul’a kurduğu tuzaklar boşa çıkan Saadettin Köpek, Kılıçarslan ve anasını katleden Altunobayı öldürerek saray içerisindeki gücüne güç katmıştır. Bu sırada Ertuğrul beye Halime sultan tarafından rüyasında bildirilen gebelik muştusu bildirilmiş, büyük cihan devletinin kurucusunun doğacağı netleşmiştir. Müslüman olduktan sonra Ertuğrul’un alplerinden olan Ahmet ise Ertuğrul tarafından verilen vazife için yola çıkmış ve cehennem savaşçılarının güvenini kazanarak Bilecik tekfuru Kritos’un yanına yerleşmiştir.

Diriliş Ertuğrul 111.Bölümü İzlemek İçin Tıklayın.

Kritos’a kendisini kabul ettiren Ahmet verilen vazife üzerine Kritos’un yerine Saadettin Köpek ile Sulh anlaşmasını görüşmek üzere yola çıkmıştır. Saadettin Köpek başlarda intikam hırsı ile Ahmet’i öldürmek istese de bir anda Ahmet’in hayatını kurtaran adam olmasıyla yeniden anlaşma yoluna gitmiştir.

Dizinin son sahnesinde ise Ertuğrul’a Söğütte tuzak kuran tekfur Kritos uzun süren bir mücadelenin ardından rehin alınmış ve kaleye getirilmiştir. Kaleye geldiklerinde Ertuğrul ve Alplerini kötü bir sürpriz beklemektedir! Saadettin Köpek’in baskısına dayanamayan Sultan Gıyaseddin Keyhüsrev Ertuğrul’un Uçbeyliği görevinin alınmasına karar vermiş ve bu karar kaleye döndüğünde Ertuğrul bey’e bildirilmiştir. Karar sonrası görev kaledar Günalp’e verilmiştir


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Aleyna Çakır’ın katil zanlısı Ümit Can Uygun Müge Anlı’yı tehdit etti! Oraya nasıl silah sokabilirim?
11 09 2020 - 16:19
Kardelen Kamışlı kimdir? Hotel Carmine nerede ve neler yaşandı?
11 09 2020 - 10:38
Ankara’da hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? Hangi illerde sokağa çıkma yasağı olacak?
10 09 2020 - 11:32
Hafta sonu yasak gelen iller belli oldu mu? 12-13 Eylül 2020 hangi illerde yasak var?
8 09 2020 - 09:18
Uzman Çavuş Musa Orhan kimdir? Neden sosyal medyanın gündeminde?
26 08 2020 - 10:59
Nihat Hatipoğlu koronavirüse mi yakalandı? Sevenlerinden dua istedi
25 08 2020 - 09:46
Yorum Yap