Magazin

Dilan Polat ve Sıla Doğu’nun Sahte Çantaları Gerçekmiş Gibi Gösterdiği İddiası Gündem Oldu

Kara para aklam, suç örgütü ve vergi kaçırma gibi suçlamalarla tutuklanan Dilan Polat ve ablası Sıla Doğu hakkında dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı. Şu sıralar cezaevi koşullarına uyum sağlayamadıkları haberlerini aldığımız Dilan Polat ve Sıla Doğu kardeşlerin taktığı marka çantaların sahte olduğu öne sürüldü.

Şatafatlı hayatlarını her daim gözler önüne seren Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin hayatı MASAK radarına takıldıktan sonra tepeden tırnağa değişti.

Fenomen ikili, haklarında ‘Suç Gelirlerinin Aklanmasının Önlenmesi, Vergi Usul Kanunu ile Futbol ve Diğer Spor Müsabakalarında Bahis ve Şans Oyunları Düzenlenmesi kanunlarına muhalefet’ gibi suçlamalardan gözaltına alındı.

Dilan ve eşi Engin Polat ikilisi ile aile üyeleri, yapılan soruşturmaların ardından 5 Kasım’da çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Lüks içindeki hayatlarına bir hayli hakim olduğumuz Dilan Polat ve Sıla Doğu’nun cezaevi koşullarında büyük sıkıntılar yaşadığı haberleri de yayılıyor.

Bu iddialar, suçlamalar henüz gündemde değilken Dilan Polat ve ablası Sıla Doğu’nun yaptığı paylaşımlara denk gelmişsinizdir.

İki kardeşin dudak uçuklatacak cinsten yaptıkları lüks paylaşımları sosyal medya kullanıcılarının gündemindeydi tabi.

Marka takıları ve kıyafetleriyle gözleri üzerine çeken Dilan ve Sıla kardeşlerin çantaları da çok konuşuluyordu.

İki kardeş, kullandıkları pahalı marka çantaların satış linklerini de sosyal medya hesaplarından takipçileri için paylaşıyordu.

Dünya çapında ünlü bir markaya ait kahverengi çantasını paylaşan Dilan Polat’ın bu aksesuara 38,279 Euro yani 1 milyon 169 TL ödediği haberleri dillere düşmüştü.

“@magazinbak” hesabının paylaşımına göre, Dilan ve Sıla kardeşlerin taktığı çantaların sahte olduğu iddia edildi.

Dilan Polat’a 8-10 çanta sattığını söyleyen satıcı, Sıla Doğu’nun tüm çantalarının imitasyon olduğunu öne sürdü. İki kardeşe de ürün satan kişi parasını alamadığını açıkladı.

Peki siz bu iddialar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlara bekliyoruz…

Kaynak: https://onedio.com/haber/dilan-polat-ve-sila-dogu-nun-sahte-cantalari-gercekmis-gibi-gosterdigi-iddiasi-gundem-oldu-1184963

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu