Didem Soydan tost dansının ardından sahil partisindeki dansıyla sosyal medyanın gündemine oturdu

Ünlü manken Didem Soydan, geçen yıl iki erkek arkadaşıyla birlikte dans ettiği videosunu sosyal medya hesabından paylaşmış ve uzun süre konuşulmuştu. Son dönemlerde Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin’le yaşadığı aşkla gündeme gelen Soydan, sahilde bir partide yaptığı dansla sosyal medyanın gündemine oturdu.

21.07.2019 - 21:29
22.07.2019 - 11:13
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Manken Didem Soydan sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla konuşulmaya devam ediyor. Güzel manken geçtiğimiz yıl 2 erkek arkadaşıyla dans ettiği görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşmış ve uzun süre gündemde kalmıştı. Son olarak Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin ile aşk yaşamaya başlayan ve magazin gündemini uzun süre meşgul eden Didem Soydan, bu defa da sahilde bir partide yaptığı dansla gündem oldu.

Eğlencenin dibine vuruyor

Şu aralar sevgilisi Lider Şahin ile birlikte tatilde olan manken Didem Soydan bazı zamanlarda sevgilisi ile birlikte vakit geçirirken bazen de sahip partilerinde eğleniyor. Didem Soydan geçen yıl iki erkeğin arasında yaptığı dansla sosyal medyada çok konuşulmuş hatta tepki çekmişti. Takipçilerinden gelen tepkileri aldırmayan ünlü manken bu defa da sosyal medya hesabından sahil partisinde yaptığı daha şovunu paylaştı. Bir arkadaşı ile karşılıklı olarak dans eden ünlü mankenin sosyal medya paylaşımı kısa sürede binlerce kişi tarafından beğenildi. Elbette Didem Soydan’ın bu cesur paylaşımını eleştirenler de vardı. Ancak Soydan, kendisine yapılan eleştirilere hiç kulak asmadı.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim