Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Didem Arslan Yılmaz’la Asla Vazgeçme Yağmur Sarnıç ve Emre Aşık dosyasını açtı! Kan donduran iddialar

Show TV ekranlarında Didem Arslan Yılmaz'ın sunumuyla yayınlanan ve kendi adını taşıyan Asla Vazgeçme programında bugün yağmur Sarnıç ve Emre Aşık konusu işlendi. Programa katılan İlyas Yılmaz isimli bir kişi olayla ilgili kan donduran itiraflarda bulunurken, Yağmur Sarnıç’ın Emre Aşık ve öldürmek için plan yaptığını iddia etti.
Eklenme:
 Didem Arslan Yılmaz’la Asla Vazgeçme Yağmur Sarnıç ve Emre Aşık dosyasını açtı! Kan donduran iddialar

Show TV ekranlarında yayınlanan Didem Arslan Yılmaz ile Asla Vazgeçme programında bugün ilginç anlar yaşandı. Geçtiğimiz günlerde eski futbolcu Emre Aşık, eski eşi Yağmur Sarnıç’ın için kendisini öldürmek istediğini ve bunun için kiralık katil tuttuğunu iddia etmişti. Bugün Asla Vazgeçme programının canlı yayınına katılan İlyas Yılmaz isimli bir kişi olayla ilgili olarak kan donduran itiraflarda bulundu. Yağmur Sarnıç’ın kiralık katil tuttuğunu doğrulayan İlyas Yılmaz, Erdi isimli kişinin eski futbolcu Emre Aşık’a işkence yapmayı planladığınız Yağmur Sarnıç’ın öldüreceğini öne sürdü.

Emre Aşık’a büyük tuzak

Eski futbolcu Emre Aşık ve ayrılmak üzere olduğu eşi Yağmur Sarnıç arasındaki ayrılık süreci yılan hikayesine döndü. Emre Aşık geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapmış ve eski eşinin kendisini öldürmek için kiralık katil tuttuğunu öne sürmüştü. İkilinin boşanma süreci oldukça olaylı geçerken çocukların velayetinin paylaşılması da bir hayli sorun haline dönüşmüştü. Yağmur Sarnıç ayrılmak üzere olduğu eşini Emre Aşık’ın bu iddialarını yalanladı daha Didem Arslan Yılmaz’la Asla Vazgeçme programında gündeme gelen konu ağızları açık bıraktı.

Öldürdükten sonra görmek için yer istediler

Didem Arslan Yılmaz’la Asla Vazgeçme programına katılan İlyas Yılmaz ve Emine Yılmaz çifti anlattıkları ile adeta kan dondurdu. Yağmur Sarnıç ve Erdi Sungur arasında gönül ilişkisi olduğunu söyleyen çift, Yağmur hanımın eski eşini öldürmek için Erdi isimli kişiyi kandırdığını iddia etti. İlyas Yılmaz ise Erdi ve Yağmur’un Emre Aşık’ı öldürmek için plan yaptıklarını kendisinden de görmek için yer istediklerini öne sürdü. Show TV’de gündeme gelen bu iddialarla ilgili Yağmur Sarnıç için ne açıklama yapacağı ise merak konusu oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap