Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Didem Arslan Yılmaz’la Asla Vazgeçme 17 Ağustos Pazartesi Show TV’de başladı

Didem Arslan Yılmaz’la Asla Vazgeçme 17 Ağustos Pazartesi ilk bölümü ile Show TV'de bugün başladı. Müge Anlı'ya rakip olacağı konuşulan ve yeni programı ile adından çok söz ettireceğe benzeyen Didem Arslan Yılmaz artık kayıpları bulacak, cinayetleri çözmeye çalışacak ve insanları birbirine kavuşturacak. Asla vazgeçme 17 Ağustos Pazartesi yeni bölümde ilk konu Gaziantep'te hayatını kaybeden Duygu Delen oldu. Duygu Delen’in ölümüne ilişkin sır perdesi aralanacak mı?
Eklenme:
 Didem Arslan Yılmaz’la Asla Vazgeçme 17 Ağustos Pazartesi Show TV’de başladı

Show TV ekranlarında 17 Ağustos Pazartesi günü itibarıyla Didem Arslan Yılmaz’la Asla Vazgeçme programı yayın hayatına başladı. Merakla beklenen programda cinayetler çözülecek, kayıtlar bulunacak, birbirinden ayrı kalan tanıdıklar birbirine kavuşacak. ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına rakip olarak geldiği düşünen Asla Vazgeçme programında gündemin ilk konusu Gaziantep’te hayatını kaybeden Duygu Delen oldu. Didem Arslan Yılmaz’la Asla Vazgeçme programında değil Duygu Delen’in intihar mı ettiği yoksa cinayete mı kurban gittiği araştırılıyor. Asla Vazgeçme 17 Ağustos yeni bölümde yaşananlar haberimizin devamında…

Duygu Delen intihar mı etti öldürüldü mü?

Gaziantep’te geçtiğimiz günlerde sevgilisine ait evin 4. kat balkonundan düşerek hayatını kaybeden Duygu delen uzun süreden beri sosyal medyanın gündeminde. Didem Arslan Yılmaz’la Asla Vazgeçme programında da Duygu Delen dosyası açıldı. Genç kızın intihar mı ettiği yoksa cinayete mı kurban gittiği araştırılıyor. Asla Vazgeçme programına röportaj veren genç kızın ailesi olayla ilgili görgü tanığı olması durumunda kendilerine ya da programa ulaşmalarını istiyor. Telefonla programa bağlanan bir görgü tanığı iki tarafı da tanımadığını belirtirken Gaziantep’te konuşulan bazı konulardan bahsetti. Görgü tanığı o gün Duygu’nun darp edildiğini ve apartmanın iki katına kaçtığını bu sırada sevgilisinin boğazını sıkarak öldürdüğünü ardından da yeniden 4. kata çıkarılarak balkondan atıldığını söyledi.

Müge Anlı’ya rakip olacak

Didem Arslan Yılmaz’la Asla Vazgeçme programı Müge Anlı’ya rakip olacak. Müge Anlı ile Tatlı Sert programından pandemi döneminde ayrılan muhabirlere de yer veren yeni program da aynı şekilde cinayetler çözülmeye çalışılacak kayıtlar aranacak. Bugün ilk bölümüyle ekranlara gelen Asla Vazgeçme programı izleyicilerden tam not almayı başardı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
23 Ekim dizi reytingleri! Kırmızı Oda çok kan kaybetti, Arka Sokaklar’dan büyük sürpriz
24 10 2020 - 12:23
TV’de bugün! ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 24 Ekim Cumartesi yayın akışı
24 10 2020 - 10:32
Zuhal Topal’la Sofrada 23 Ekim Cuma kim kazandı? Zuhal Topal’ın gelinlere verdiği puanlar
23 10 2020 - 15:27
FOX TV Temizlik Benim İşim 23 Ekim Cuma kim kazandı?
23 10 2020 - 12:58
Doya Doya Moda 23 Ekim kim elendi? Doya Doya Moda bugün kim birinci oldu?
23 10 2020 - 11:29
Gelinim Mutfakta 23 Ekim bilezikleri kim aldı? Gelinim Mutfakta bugün kim elendi?
23 10 2020 - 10:20
Yorum Yap