Devlet Bahçeli’den muhalefete FETÖ suçlaması

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
25 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yine muhalefete esip gürledi. Darbeye karşı direnen sivillere getirilen hukuki korumayı eleştiren CHP, HDP ve İyi Parti’yi eleştiren Bahçeli bundan yana gem vuranları FETÖ’cülükle suçladı.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, 696 sayılı KHK ile 15 Temmuz’da darbeye karşı direnen sivillere getirilen hukuki korumayı savunarak buna karşı çıkan CHP, HDP ve İyi Parti’yi eleştiri yağmuruna tuttu. KHK’yı eleştirenlere “Ne var bunda? CHP niye rahatsızdır? HDP niye hoplamaktadır? İP niçin huzursuz, Barolar Birliği Başkanı neden keyifsizdir?” sözleriyle tepkisini dile getirdi.

Devlet Bahçeli’den Muhalefete Öfke

Devlet Bahçeli, “Ülkemizin içerisinde bulunduğu durum ortadadır. Çok sayıda düşmanları vardır. Sosyal ve siyasi anlamda birlik ve dirliğimizi zedeleyecek kişilere karşı istenmeyen emel ve malum karanlık hedeflerde bir gerileme, bir nedamet yahut bir ıslah hali maalesef görülmüyor. Kriz aşamasında hemen muhalefet devreye giriyor. Kaos ve korku tacirleri etrafa nefretlerini saçıyorlar. Her durumu fırsat bilerek vatandaşlarımıza ve ülkemize saldırıyorlar. Haince yapılan bu kumpasların her zaman karşısında olacağımızın bilinmesini istiyoruz.”

“Dün yayımlanan KHK’nın ardından muhalefet partililer hemen karşı atağa geçmişler. Madde içerisinde yer alan yazılanlar karşısında eleştirilerini dile getirmişler. Yine bizim yanımızda olmadıklarını gösterdiler. Alayına yazık ve hepsine yazıklar olsun. 15 Temmuz FETÖ darbe teşebbüsü ve terör eylemleriyle bunların devamı niteliğindeki olayların bastırılması kapsamında hareket eden vatan evlatlarına hüküm hakkı doğmayacaktır.” ifadelerine yer verdi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com