Devlet Bahçeli Kurmaylarını Uyardı: Cumhur İttifakı’nın Dağılacağı Yönünde Özel Gayret İçindeler

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli kurmaylarına uyarılarda bulunarak, Cumhur ittifakının dağılacağı yönünde algı operasyonları yapılabileceğini söyledi.

26.06.2019 - 12:22
26.06.2019 - 12:28
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, önceki akşam İstanbul seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulunmak üzere başkanlık divanını topladı. Yapılan toplantıda İstanbul’da MHP’nin seçim çalışmalarını koordine eden genel başkan yardımcılarının Bahçeli’ye ayrıntılı bir rapor sundukları da gelen bilgiler arasında yer aldı. MHP lideri Bahçeli’nin bu toplantıda İstanbul seçim sonuçlarında seçmenin iradesine saygı duymak gerektiğini tekrarladığı öğrenilirken, ortada bir başarısızlık varsa ilerleyen dönemde bunun nedenlerinin ele alınması gerektiğini ve verilerin incelenmesi gerektiğini ifade ettiği bildirildi.

Algı Operasyonu Yapabilirler

Kurmaylarına toplantı sırasında uyarılarda bulunan Devlet Bahçeli, seçimden sonra Cumhur ittifakının dağılacağı yönünde algı operasyonlarının yapılabileceğine dikkat çekti. Türkiye Gazetesi’nde yer alan habere göre Devlet Bahçeli toplantı sırasında 31 Mart seçimlerinde 3 büyük şehrinin kaybedilmesi durumunda Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin tartışmaya açılacağına yönelik çalışmalar olduğunu hatırlatarak bu konuda haklı çıkmak istemediğini ve bu tartışmaları gündeme getirmek için özel bir gayretin var olduğunu söylediği belirtildi. Gelecek 4 sene içerisinde seçim olmayacağını belirten Devlet Bahçeli’nin, bu süreç içerisinde asıl hedefleri odaklanılması gerektiğini söylediği de gelen bilgiler arasında yer aldı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim