Magazin

Depremde Hayatını Kaybeden Taha Duymaz’ın Annesi Meryem Duymaz’ın Paylaşımı Yüreğinizi Yakacak

Hatay’da kardeşleriyle birlikte enkaz altında kalan Taha Duymaz’ın ölümü hepimizi derinden sarsmıştı. Depremde üç çocuğunu kaybeden Meryem Duymaz’ın yaşadığı tarifsiz acıyı hayal etmek bile çok zor. Acılı anne Meryem Duymaz, Taha’nın doğum günü için yaptığı paylaşımla yüreklerimizi yaktı.

İmkânsızlıklar içindeki mutfağında yaptığı yemeklerle tanınan Taha, Hatay’da iki kardeşiyle birlikte enkaz altında kalarak hayatını kaybetmişti.

Depremin ardından Taha’nın ablası ve abisi kardeşlerini kurtarmak ve seslerini duyurmak için mücadele etse de ilerleyen günlerde Taha, Melek ve Umut’un cansız bedenine ulaşılmıştı.

Taha’nın hayattayken sistemli bir şekilde sosyal medya zorbalığına uğramış olması, yine de yılmadan kendisine ve ailesine güzel bir hayat inşa etmek için çalışması hepimizin yüreğini yakmıştı.

Tabii bu kayıp en çok Taha, Umut ve Melek’in ailesini ve annesini, Meryem Duymaz’ı sarstı. Üç çocuğunu kaybeden Meryem Duymaz, oğlu Taha’nın yarım bıraktığı işi devam ettirmek için kolları sıvadı ve bir Instagram hesabı açtı.

Kendi mutfağında yemekler yapan ve tandır ekmeği satarak geçimini sağlamaya çalışan Meryem Duymaz, geçtiğimiz günlerde CZN Burak’ın kendisini ziyaret ettiği bir paylaşım yapmıştı hatta.

Hatırlarsanız CZN Burak, depremin ardından günlerce Taha’nın bulunduğu enkazın başında beklemiş; canla başla çalışmıştı.

Meryem Duymaz, bugün bir paylaşım yaparak Taha’nın doğum gününü kutladı. Taha yaşasaydı, bugün 20. yaşını karşılıyor olacaktı.

Oğlunun doğum gününü kutlayan Meryem Duymaz’ın sözleri ise resmen yüreklerimizi yaktı. Duymaz’ın, “Ben daha size doyamadım. Annen sana doyamadı. Seni çok özlüyorum yavrum.” sözleri boğazımızı düğüm düğüm etti.

İyi ki var oldun bu dünyada Taha! ❤️

Taha gibi o kadar çok insanımız o enkazların altında yitip gitti ki, hepsinin hayalleri; gelecekleri ellerinden çalındı. Umarız bu kayıpların sorumluları cezasını çeker… Umarız ülkecek bir daha böyle bir acı yaşamayız!

Kaynak: https://onedio.com/haber/depremde-hayatini-kaybeden-taha-duymaz-in-annesi-meryem-duymaz-in-paylasimi-yureginizi-yakacak-1170148

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu