Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 5 Ekim konukları kim? Canlı canlı eğlence geliyor

Demet ve Alişan ile Sabah sabah 5 Ekim konukları kim sorusunun yanıtı televizyon izleyicileri tarafından sabah saatlerinden bu yana yoğun olarak araştırılıyor. Star TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Demet Akalın ve Alişan'ın sunumu ile izleyicilere keyifli anlar yaşatan programın konukları her gün yakından takip ediliyor. Peki Demet ve Alişan ile Sabah Sabah bugün 5 Ekim konukları kim?
Eklenme:
 Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 5 Ekim konukları kim? Canlı canlı eğlence geliyor

Star TV ekranlarının eğlenceye doyuran yarışma programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah yeni haftaya başlıyor. Demet Akalın ve Alişan’ın şarkıları ile renk kattığı çok sayıda ünlü ismin konuk olarak izleyicilere eğlenceli dakikalar yaşatıyor programın günlük konukları da ekran başında izleyenler tarafından merakla araştırılıyor. Peki Demet Akalın ve Alişan ile Sabah sabah 5 Ekim konukları kim? Haftanın ilk gününde oldukça renkli konuklarla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan programda bugün canlı canlı eğlence televizyon izleyicisini bekliyor. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah bugünkü konukları ve detaylar haberimizin devamında…

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah bugünkü konukları kim?

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 5 Ekim konukları belli oldu. Bugün Ankara havası rüzgarı esecek olan programın konukları Ayşe Dinçer ve Hüseyin Kağıt olacak. Her gün farklı uzman hekimlerin yer aldığı ve sağlık konusunda bilgilendirme yaptığı programda bugünün sağlık bölümünde Profesör Doktor Kadir Demir, mide ve bağırsak sağlığına dair önemli bilgiler verecek. Her sabah eğlenceli ve kıpır kıpır onlarla izleyici karşısına çıkan Demet ve Alişan ile Sabah sabah programı bugün Ankara havasına doyuracak izleyicilere keyifli anlar yaşatacak.

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah saat kaçta başlıyor?

Demet Akalın ve Alişan’ın sunumuyla ekranlara gelen Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programı hafta içi her gün saat 09.45 itibarıyla Star TV ekranlarında oluyor. Kaçıranlar ve yeniden İzlemek isteyenler ise programın YouTube kanalı üzerinden tekrar bölümlerini takip edebiliyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
23 Ekim dizi reytingleri! Kırmızı Oda çok kan kaybetti, Arka Sokaklar’dan büyük sürpriz
24 10 2020 - 12:23
TV’de bugün! ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 24 Ekim Cumartesi yayın akışı
24 10 2020 - 10:32
Zuhal Topal’la Sofrada 23 Ekim Cuma kim kazandı? Zuhal Topal’ın gelinlere verdiği puanlar
23 10 2020 - 15:27
FOX TV Temizlik Benim İşim 23 Ekim Cuma kim kazandı?
23 10 2020 - 12:58
Doya Doya Moda 23 Ekim kim elendi? Doya Doya Moda bugün kim birinci oldu?
23 10 2020 - 11:29
Gelinim Mutfakta 23 Ekim bilezikleri kim aldı? Gelinim Mutfakta bugün kim elendi?
23 10 2020 - 10:20
Yorum Yap