Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?

Star TV ekranlarının sabah neşesi demek ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları merakla araştırılıyor. Alişan ve Demet Akalın'ın sunumuyla ekranlara gelen sabah saatlerinde izleyicileri adeta bir müzik ziyafeti yaşatan programda aynı zamanda sağlığa dair tüyolar da veriliyor. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah bugün konukları kim? 27 Ekim Demet ve Alişan ile Sabah Sabah detayları haberimizde…
Son Güncelleme:
 Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?

Star TV’de hafta içi her gün sabah saatlerinde ekrana gelen Demet Akalın ve Alişan’ın sunumu ile sabahları renklendiren program Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları belli oldu. Sabah saatlerine adeta bir müzik ziyafetine çeviren aynı zamanda sağlığa ve yemeklere dair tüyolar veren programda bugün de birbirinden iddialı konuklar var. Peki Demet ve Alişan ile Sabah Sabah bugünkü konukları kim?

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları açıklandı. Programda bugün Serkan Çağrı ve Elif Buse Doğan konuk olacak. Aynı zamanda şef Esat Özata’nın yemek tarifleri ile renk katacağı programda 2020 yılının geri kalan döneminde burçları nelerin beklediğini de astroloji yorumları ile sizlere aktarılacak.

Elif Buse Doğan kimdir?

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının bugünkü konuklarından olan Elif Buse Doğan meraklı araştırılıyor. Türk Halk Müziği sanatçısı olan Elif Buse Doğan, Kocaeli’de 1993 yılında dünyaya geldi. İlköğretim ve lise hayatını Kocaeli’de tamamlayan Elif Buse Doğan, Daha ilk öğretim yıllarında müziğe gönül verdi ve Kocaeli’de yapılan ses yarışmasında üst üste 3 defa 1. oldu. 2008 yılında Kocaeli Büyükşehir konservatuvarı’ndan mezun olan genç şarkıcı, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk müziği Devlet Konservatuarı’nı da birincilikle tamamladı. Haliç Üniversitesi Devlet konservatuarında yüksek lisans yapan Elif Buse Doğan TRT İstanbul Radyosu yurttan sesler Korosu ile birçok konsere katıldı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Gelinim Mutfakta 26 Ekim günün birincisi kim? Bugün çeyrek altını kim aldı?
26 10 2020 - 11:08
Yorum Yap