Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 14 Ekim Çarşamba Konukları kim? Ebru Polat kimdir?

Demet Akalın ve Alişan'ın sunumu ile Star TV'de hafta içi her sabah ekranlara gelen Demet ve Alişan ile Sabah Sabah yine eğlence dolu bir bölümle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Her gün birbirinden ünlü ve değerli konukları ağırlayan programda bugün de renkli anlar yaşanacak. Hem magazin gündemini nabzını tutan hem müzik ve sağlık konusunda detaylı bilgiler veren programın bugünkü konukları herkes tarafından merak ediliyor. Peki Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 14 Ekim Çarşamba konukları kim?
Eklenme:
 Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 14 Ekim Çarşamba Konukları kim? Ebru Polat kimdir?

Star TV’nin sevilen programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah yepyeni bir bölüm ile daha bugün ekranlara geliyor. Demet Akalın ve Alişan’ın şarkıları ile renk kattığı aynı zamanda birbirinden ünlü konukları ağırladı programda bugün de ekran başında izleyenler müzik ziyafetine doyacak. Hem magazin dünyasından haberler verilen hem de sağlıkla ilgili paylaşımlar yapılan programın konukları şimdiden araştırılmaya başlandı. Peki Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 14 Ekim Çarşamba konukları kim? Bugün Demet ve Alişan ile Sabah Sabah da kimler var?

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah bugünkü konukları

Global medya yapımcılığı ile Star TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının bugünkü konukları belli oldu. Şarkıcı Ebru Polat sevilen şarkıları ile bugün programa renk katacak. Ayrıca Uzman Psikolog Esra Ezmeci ve Uzman Psikolog Ramazan Saygın Şimşek canlı yayında psikolojiye dair önemli açıklamalar yapacak. Demet ve Alişan’ın şarkıları ile renk katacağı program kıpır kıpır bir sabah vadediyor.

Ebru Polat kimdir?

30 Haziran 1983 tarihinde dünyaya gelen Ebru Polat 37 yaşındadır. Türk pop müziği şarkıcısı olan Ebru Polat, Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk bölümünden mezun olmuştur. Uzun zamandan beri sahneye çıkan ve albüm yapan Ebru Polat zaman zaman magazin gündemine dair yaptığı yorumlarla da olay yaratmıştır.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ekim Çarşamba puanları! Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
21 10 2020 - 14:59
Pastırma sıcakları nedir? Pastırma yazı ne zaman başlayacak?
13 10 2020 - 10:47
Doğan Şentürk Fatih Portakal’ı çabuk sildi! Fatih Portakal gidince FOX Haber’in reytingleri yükseldi
9 10 2020 - 10:38
ABD Başkanı Trump korona oldu Simpsonlar bir kez daha TT’nin zirvesinde
2 10 2020 - 10:38
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 2 Ekim Cuma konukları kim? Bol Eğlenceli konuklar geliyor
2 10 2020 - 09:06
Magnum Porche 2020 çekilişi ne zaman yapılacak? Çekilişe katılma şartları
29 09 2020 - 17:03
Yorum Yap