Kimdir?

Demet Özdemir Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

Erkenci Kuş dizisiyle bir anda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran güzel oyuncu Demet Özdemir, sosyal medya paylaşımlarından ekranlara gelen dizilerine kadar pek çok konuda beğeni topluyor. Demet Özdemir ve hayatı hakkında detayları aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Demet Özdemir Hayatı

26 Şubat 1992 tarihinde Kocaeli’nde dünyaya gelen Demet Özdemir, ablası ve abisinden sonra ailesinin üçüncü çocuğudur. Henüz 8 yaşındayken ailesi boşanma kararı alan Özdemir, bu kararla birlikte annesiyle birlikte İstanbul’a taşınmak zorunda kalmıştır. İstanbul’a bu şekilde kalıcı olarak taşınan Özdemir, lise eğitmini akşam lisesinde bitirmiş, sonrasında Şahika Tekand hocalığında dans dersleri almaya başlamıştır.

Pop sanatçısı Bengü’nün klibinde dansçı olarak yer alan Özdemir, kariyerine bu girişten sonra Efes Kızları kadrosunda devam etmiştir. Mustafa Sandal’ın Ateş Et ve Unut isimli şarkısı için çektiği klipte dansçı olarak yer alan Özdemir 2013 senesinde Fox Tv ekranlarında yayınlanan Sana Bir Sır Vereceğim isimli dizide Murat Han, Ekin Koç, Esra Ronabar gibi isimlerle birlikte rol alarak ilk kez televizyon dünyasında yer almıştır. Kurt Seyit ve Şura dizisinde Alya, Tut Sözünü isimli sinema filminde Demet isimli karakterlere hayat veren oyuncu Demet Özdemir, bu şekilde oyunculuk kariyerinde ilerleme kaydetmiştir.

Star Tv ekranlarında yayınlanan Yusuf Çim ile birlikte başrolleri paylaştığı Çilek Kokusu dizisiyle birlikte tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran güzel oyuncu, bu dizide Aslı karakterine hayat vermiş, aynı dönemde Hodri Meydan isimli Bengü şarkısı klibinde yer almıştır. Yine Fox Tv ekranlarında yayınlanmakta olan No:309 adlı dizide yer almasıyla adını iyice duyurmuştur.

2012 senesinde Pegasus Havayolları’na ait bir reklam filminde rol almasıyla farklı alanları da denemiş olan oyuncu, son olarak Can Yaman ile birlikte Erkenci Kuş dizisinde başn rolü oynamakta olup, bu diziyle kendine geniş bir hayran kitlesi edinmiştir.

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu