Demet Akalın tıklım tıklım dolan Harbiye konserinin gelirini Mehmetçik Vakfı’na bağışladı

Harbiye’de her yıl geleneksel olarak düzenlenen yaz konserleri başladı. Demet Akalın da aylar öncesinden hazırlandığı sahneye dün akşam çıktı. Biletleri günler öncesinden tükenen konserin sahnesine Ay üzerinde inen Demet Akalın, adeta Harbiye’yi salladı. Ünlü şarkıcı Demet Akalın aynı zamanda Harbiye konserinden elde ettiği geliri nereye bağışlayacağını da açıkladı. Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacak Dün akşam Harbiye’de konser […]

02.08.2019 - 22:32
02.08.2019 - 22:32
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Harbiye’de her yıl geleneksel olarak düzenlenen yaz konserleri başladı. Demet Akalın da aylar öncesinden hazırlandığı sahneye dün akşam çıktı. Biletleri günler öncesinden tükenen konserin sahnesine Ay üzerinde inen Demet Akalın, adeta Harbiye’yi salladı. Ünlü şarkıcı Demet Akalın aynı zamanda Harbiye konserinden elde ettiği geliri nereye bağışlayacağını da açıkladı.

Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacak

Dün akşam Harbiye’de konser veren ünlü şarkıcı Demet Akalın, konserden elde ettiği geliri Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacağını açıkladı. Demet Akalın’ın bu bağışı sosyal medya kullanıcılarından da takdir gördü. Seven sevmeyen herkesin bu davranışını desteklediği Demet Akalın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kendisinin de asker kızı olduğunu ve bu nedenle Mehmetçik Vakfı konusunda çok hassas olduğunu söyledi. Konser gelirinin şehit aileleri için harcanmasını istediğini belirten Demet Akalın, şehit yakınlarının mutlu olduğunu görmekten daha güzel bir şey olamayacağını ifade etti.

Dostları yalnız bırakmadı

Sanat camiasından çok sayıda ünlü isimle yakın arkadaş olan Demet Akalın konserinde de yalnız kalmadı. Yakın dostları konsere akın akın giderken Alişan ve eşi Buse Varol, Ceyhun Fersoy, Fatih Ürek, Selin Ciğerci, Haktan, Berkay ve Özlem Şahin, Gülşah Saraçoğlu Demet Akalın’ı yalnız bırakmayan isimler arasında yer aldı. Alişan ve Simge Sağın bir ara sahneye çıkarak performans da gösterdi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim