Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Defne Samyeli’nin “Aldatıldım” Açıklamasına Sosyal Medyadan Destek Yağdı

Son Güncelleme:
 Defne Samyeli’nin “Aldatıldım” Açıklamasına Sosyal Medyadan Destek Yağdı

Defne Samyeli dün akşam saatlerinde bir açıklama yaparak Cem Yılmaz tarafından aldatıldığını kabul etti. Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz Aşkının daha kendi ilişkisi devam ederken başladığını ima eden Defne Samyeli’nin bu açıklamalarının ardından sosyal medya kullanıcılarından destek mesajları yağdı.

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz aşkı Atina’da belgelenmişti. Fotoğrafların ortaya çıkmasının ardından Atina dönüşünde havalimanında açıklama yapan Serenay Sarıkaya, her şeyin göründüğü gibi olduğunu söylemişti. Aşkın fotoğrafları gelmeye başladıktan sonra magazin muhabirleri Defne Samyeli’ne de bu konuyu sordu ama Samyeli bu konuda açıklama yapmaktan kaçındı ve gerekirse daha sonra konuşacağını söyledi.

“O Zaman Konduramamıştım”

Defne Samyeli dün akşam saatlerinde kendisini görüntüleyen gazetecilere açıklama yaptı. Daha önce aslı olmayan magazin haberleri yüzünden başının çok ağrıdığını ve bu nedenle Ekim ayında çok sert bir açıklama yaptığını söyleyen Defne Samyeli, magazin muhabirlerinden özür diledi. O dönem bu haberleri Cem Yılmaz’a konduramadığını ve ilişkisinin güzel gittiğini söyleyen Defne Samyeli, kendisi hakkında çıkan asılsız haberler konusunda her zaman saygı gösterdiğini şimdi de kendisinin magazin muhabirlerinden anlayış beklediğini dile getirdi.

Sosyal Medyada Destek Mesajları

Defne Samyeli’nin bu açıklamaları kısa süre içerisinde sosyal medyada gündem olurken bir çok sosyal medya kullanıcısı Defne Samyeli’ye destek verdi. Sosyal medya kullanıcıları daha Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz aşkı daha bu ilişki bitmeden önce başladığı konusunda hemfikir olurken, Serenay Sarıkaya’ya böyle bir şeyi yakıştıramadıklarını söyledi. Cem Yılmaz’ın Serenay Sarıkaya’nın babası yaşında olduğunu söyleyen sosyal medya kullanıcıları bugüne kadar hep kendisine yakın yaştaki isimlerle ilişki yaşayan Serenay’ın bu ilişkisinin kısa süre içerisinde biteceğini iddia etti.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Hanife Gürdal eşinden boşandıktan sonra imaj değişikliğine gitti
17 09 2020 - 17:10
Lerzan Mutlu ve Seren Serengil arasında kılıçlar çekildi
12 09 2020 - 14:13
Demet Akalın’ın 6 yaşındaki kızı Hira ölümden döndü! Üstüne büyük cam düştü
12 09 2020 - 11:04
Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin’den ayrıldı mı? Yerine gelecek isim bile belli
11 09 2020 - 15:16
Arka Sokaklar Hüsnü Çoban koronadan öldü mü? Özgür Ozan sağlık durumu
11 09 2020 - 10:23
FOX TV Sen Çal Kapımı dizisinden reytingleri uçuracak transfer
10 09 2020 - 15:18
Yorum Yap