Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Defne Samyeli şikayet etti Mustafa Sandal ilişki iddiası yüzünden ifade verdi

Ünlü popçu Mustafa Sandal geçtiğimiz aylarda çıkardığı kitabında Defne Samyeli ile aralarında ilişki olduğunu iddia etmişti. Bu iddialara ateş püsküren Defne Samyeli'nin şikayeti üzerine Mustafa Sandal ifade verdi.
Eklenme:
 Defne Samyeli şikayet etti Mustafa Sandal ilişki iddiası yüzünden ifade verdi

Defne Samyeli, ünlü popçu Mustafa Sandal’ın çıkardığı kitap ta kendisi ile ilgili yazılan kısımda onur, şeref ve saygınlığını zedeleyecek ifadeler kullandığını iddia ederek şikayetçi olmuştu. Defne Samyeli aynı zamanda yazdığı şikayet dilekçesinde Mustafa Sandal’ın kendisi ile ilişki yaşadığını iddia ettiğini fakat aralarında böyle bir birliktelik olmadığını söylemişti. Mustafa Sandal’ın kitabındaki ifadelerin tamamen hayal ürünü olduğunu söyleyen Defne Samyeli, ”Hiçbir edebi karşılığı olmayan kitabının reklamını yapma adına yalan ve iftira atmaktan kaçınmamıştır” ifadelerini kullanmıştı.

Mustafa Sandal ifade verdi

Mustafa Sandal, Defne Samyeli’nin kitabı nedeniyle şikayeti üzerine şüpheli sıfatıyla savcılığa ifadeye çağrıldı. Savcılıkta ifade veren ünlü popçu kitabında yer verdiği övgü dolu cümleler ile Defne Samyeli’yi onore ettiğini söyledi. Mustafa Sandal’ın verdiği ifadenin ardından savcılık dosyayı uzlaştırma bürosuna gönderdi. Defne Samyeli’nin uzlaşmayı kabul etmesi durumunda dosya kapanırken ulaşmama durumunda ise Mustafa Sandal hakkında dava açılacağı öğrenildi.

Kitapta neler yazıyordu?

Mustafa Sandal’ın çıkardığı ve Defne Samyeli’nin şikayetçi olduğu kitapta şok ifadeler yer alıyordu; ”Tam ilk albümü çıkardığım sırada Defne ile tanıştık. Türkiye’nin en güzel üç kadınından biri olarak seçilmişti ve podyumlarda fırtına gibi esiyordu. O zaman yeni ünlü olmanın verdiği şımarıklık ve endişe karışımı duygularla ‘onu kız arkadaşım olarak lanse edemeyeceğimi, bunun kızların bana olan ilgisini azaltacağını, ilişkimizi gizli olarak ilerletebileceğimizi’ söyleyince Defne de bana hak verdi ve sonunda beni terk etti…”


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap