Dedikodular gerçek çıktı: Sıla Hazer Amani ile aşk yaşadığını itiraf etti

Ahmet Kural ile olaylı şekilde ayrıldıktan sonra evli olduğu bilinen Şef Hazer Amani ile görüntülenen şarkıcı Sıla, bu ilişkiyi inkar etmişti. Ömür Sabuncuoğlu’na önemli açıklamalar yapan Sıla Gençoğlu Hazer Amani ile ilişkisi olduğunu itiraf etti.

31.07.2019 - 17:32
01.08.2019 - 11:18
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu geçtiğimiz aylarda sevgilisi oyuncu Ahmet Kural ile olaylı şekilde ayrılmış ve mahkemelik olmuştu. Bu ilişkinin bitmesinden kısa bir süre sonra Master Şef yarışması ile tanınan Hazer Amani ile bir aracın içerisinde alkollü şekilde görüntülenen Sıla Gençoğlu, aralarında aşk olduğu iddialarını yalanlamıştı. O dönem evli olan Hazer Amani de yaptığı açıklamada ile sadece arkadaş olduklarını aralarında herhangi bir duygusal ilişki olmadığını söylemişti. Ancak Sıla Gençoğlu ve Hazar Amani arasındaki aşk iddiaları gerçek çıktı.

Sıla aşkını itiraf etti

Ömür Sabuncuoğlu’na özel hayatı hakkında önemli açıklamalar yapan Şarkıcı Sıla Gençoğlu, Hazer Amani ile birlikte olduğunu ilk kez kabul etti. Keyfinin yerinde olduğunu söyleyen Sıla, güzel bir şeyler yaşadığını ve şu anda çok mutlu olduğunu ifade etti. Şarkıcı Sıla Gençoğlu ve Hazar Amani arasında duygusal ilişki olduğu iddialarının gündeme geldiği dönemlerde ünlü şef evliydi. Geçtiğimiz günlerde eşinden boşanan Amani, o dönem yaptığı açıklamada görüntüler ortaya çıkmadan önce eşiyle ayrı evlerde yaşamaya başladıklarını söylemişti. Ancak Hazer Amani bu açıklamayı yapmasına rağmen Sıla ile bir ilişkisi olduğu iddialarını reddetmişti.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim