Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Deadpool’un 3. filminin gecikmesinin nedeninin Marvel olduğu iddia edildi

Eklenme:
 Deadpool’un 3. filminin gecikmesinin nedeninin Marvel olduğu iddia edildi

Marvel‘ın en popüler karakterlerinden birisi olan Deadpool‘un üçüncü filminin çalışmaları devam ediyor. Deadpool hayranları üçüncü filmi beklerken, filmin yapımcısı Rob Liefeld‘ten açıklama geldi. Verdiği röportajda filmin neden geciktiğiyle ilgili de bilgi veren Liefeld, yaşanan gecikmenin tek nedeninin Marvel olduğunu belirtti.

Marvel dünyasının karakteri olan ve şimdiye kadar yayımlanan iki filmiyle tüm dünyada popüler hale gelen Deadpool karakteri, üçüncü filmi için gün sayıyor. İlk olarak 2016 yılında yayımlanan film, kısa sürede büyük bir hayran kitlesi toplamayı başardı. 2018 yılında yayımlanan ikinci filmi de beklenenleri karşıladı ve büyük bir izlenme sayısı yakaladı.

deadpool

Üçüncü filmi bekleyen hayranlar, bu konuda hali hazırda bir çalışma olduğunu biliyorlardı. Filmin yapımcısından da üçüncü film hakkında açıklama geldi. Daha önce üçüncü filmin onaylandığını belirten ve Deadpool karakterini canlandıran Ryan Reynolds’tan sonra yapımcıdan da onay geldi. Fakat filmin yapımcısı Rob Liefeld, Marvel’ı suçladı ve filmin gecikmesinin nedeninin Marvel olduğunu belirtti.

Yapımcı ile Marvel arasında süren anlaşmazlığın nedeni ise hala sır gibi saklanıyor. Marvel’ın kendi evreninin dördüncü filmine odaklanmasının da etkisi olduğu düşünülüyor. Koronavirüs nedeniyle sinema dünyasında yaşanan ertelemeler ve gecikmeler bakalım Deadpool’un üçüncü filmini nasıl etkileyecek.


Avatar

Blog ve forum dünyasıyla erken yaşta tanışan yazar, uzun bir süredir hayatına blog yazarı olarak devam ediyor. Espor içerik editörlüğü de yapan yazar.

İlgili Yazılar
Almanya, İspanya ve Hollanda’da sinema salonları yeniden açılıyor
7 05 2020 - 21:01
NASA, Tom Cruise ve Elon Musk’ın film projesini doğruladı
6 05 2020 - 14:29
Think Like A Dog filminden fragman geldi
6 05 2020 - 14:10
Sylvester Stallone Cezalandırıcı 2 filmi hakkında açıklama yaptı
5 05 2020 - 16:46
Tom Cruise ve Elon Musk film için bir araya geliyor
5 05 2020 - 14:50
Michelle Obama’nın hayatını anlatan “Benim Hikayem” fragmanı yayımlandı
5 05 2020 - 14:24
Yorum Yap