Damat Düğün Günü Kayınbiraderi Tarafından Başından Vurularak Öldürüldü

İzmir'de bu akşam evlenecek olan damat, kayınbiraderi tarafından başından vurularak öldürüldü.

01.07.2019 - 11:35
01.07.2019 - 11:35
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

İzmir’in Konak ilçesine bağlı 1153 sokakta bu sabah saatlerinde meydana gelen olayda bu akşam dünya evine girecek olan 24 yaşındaki Turgay Keser, kına gecesinin ardından düğünden sonra oturacakları eve gitti. Bu sabah saatlerinde evin önüne gelen kayınbirader eniştesini aradı ve kapının açılmadığını söyleyerek anahtarı istedi.

Başından Vurdu

Anahtarı aldıktan sonra çiftin evine çıkan kayınbirader, yanında getirdiği silahla eniştesi Tugay Keser’in kafasına bir el ateş etti. Mahalle sakinleri olayın ardından silah sesini duyarak durumu polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Eve gelen sağlık ekipleri yaptıkları incelemede Tugay Keser’in hayatını kaybettiğini tespit etti. Olayın ardından kaçan zanlı polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Cinayet silahının da zanlının üzerinde ele geçirildiği öğrenildi. Genç çiftin evlenmeden önce birlikte yaşadıkları için iki aile arasında uzun zamandan beri husumet olduğu ve cinayetin bu nedenle işlenmiş olabileceği öne sürüldü.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim