Dizi Fragmanları

Daha Yeni Baba Olmuştu! The Godfather Filminin Unutulmaz Aktörü Al Pacino ile 29 Yaşındaki Sevgilisi Ayrıldı!

83 yaşındaki dünyaca ünlü aktör, Haziran ayında 29 yaşındaki kız arkadaşından bir bebek sahibi olmuştu. 2022 yılının Nisan ayından beri beraber olan çiftin geçtiğimiz günlerde ayrılık haberi geldi. Detaylar içerikte!

The Godfather (Baba) ve Yaralı Yüz (Scarface) filmlerinin unutulmaz oyuncusu 83 yaşındaki Al Pacino, geçtiğimiz günlerde 29 yaşındaki kız arkadaşı Noor Alfallah ile ayrıldı.

Pacino’yla Alfallah, 2022 yılının Nisan ayından beri beraberlik yaşıyordu.

Çift, oğullarını 6 Haziran’da Los Angeles’taki Cedar’s Sinai Hastanesi’nde kucaklarına almıştı. Bebek haberi tüm magazin camiasında Al Pacino’nun yaşlılığı yüzünden epey bir tartışılmıştı.

Noor Alfallah, ayrılıktan sonra Roman Alfallah Pacino adını verdikleri bebeğin fiziksel velayetini talep etmek üzere dava açtı.

Noor, 83 yaşındaki ünlü aktörünse sadece “makul bir ziyaret hakkına” sahip olmasını istedi.

Çıkan haberlere göre Alfallah, mahkeme belgelerinde Pacino’dan avukat ücretlerini ve davayla ilgili diğer masrafları ödemesini talep ediyor. Ancak ne kadar nafaka alacağı henüz belli değil.

Baba filminin başrol oyuncusunun iki ayrı kadından üç çocuğu daha var. Pacino’nun aktris Beverly D’Angelo ile birlikteliğinden 22 yaşında Olivia ve Anton James adında ikiz çocukları var. Ayrıca Jan Tarrant’tan Julie Pacino adlı 33 yaşında bir kızı var.

Alfallah’ın geçmiş ilişkilerinde beraber olduğu kişilerin yaşı da bir hayli ilginç.

Kendisi daha önce efsanevi rock grubu Rolling Stones’un 80 yaşındaki meşhur solisti Mick Jagger ile…

… ve 62 yaşındaki milyarder Nicolas Berggruen’le aşk yaşamıştı.

29 yaşındaki Alfallah, 2019 yılında 93 yaşındaki Clint Eastwood’la görüntülenmiş ancak sadece aile dostu olduklarını söylemişti.

2022’de Page Six’e konuşan bir kaynak, Alfallah’ın Pacino’yla arasındaki yaş farkını “sorun teşkil etmediğini” ve Kuveyt asıllı Amerikalı film yapımcısının “çoğunlukla çok zengin ve yaşlı erkeklerle birliktelik yaşadığını” söylemişti.

Hatta Pacino ve Alfallah’ın bebeğinin haziranda dünyaya gelmesinden önce aktörün “birini hamile bırakabileceğine inanmayı reddettiğine” dair iddialar ortaya atılmıştı.

Kaynak: https://onedio.com/haber/daha-yeni-baba-olmustu-the-godfather-filminin-unutulmaz-aktoru-al-pacino-ile-29-yasindaki-sevgilisi-ayrildi-1171195

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu