Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Cüneyt Özdemir ve Ahmet Şık sosyal medyada birbirine girdi her şey ortaya döküldü

ABD'de yaşamına devam eden Gazeteci Cüneyt Özdemir ve Milletvekili Ahmet Şık sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla birbirlerine hakaretler yağdırdı. Cüneyt Özdemir, kendisine “soytarı” ifadelerini kullanan Ahmet Şık için berbat bir gazeteciydi derken sözlü kavga bir süre boyunca sosyal medyada devam etti.
Eklenme:
 Cüneyt Özdemir ve Ahmet Şık sosyal medyada birbirine girdi her şey ortaya döküldü

ABD’de yaşayan Gazeteci Cüneyt Özdemir ve geçtiğimiz ay HDP’den İstifa ederek bağımsız olarak milletvekili kalmaya devam eden Ahmet Şık arasında sosyal medyada kavga çıktı. Cüneyt Özdemir’in sosyal medya hesabından yaptığı yayınla başlayan olaylar zincirinde iki tarafta birbirine yoğun olarak hakaretler etti.

Ahmet şık Soytarı dedi

Cüneyt Özdemir’in YouTube kanalı üzerinden yaptığı “HDP’ye uygulanan medya ambagosunu delelim dedik…” başlıklı yayınının ardından Ahmet Şık bu paylaşımı alıntılayarak Cüneyt Özdemir için “Soytarı” ifadelerini kullandı. Ahmet şık paylaşımının devamında; “Ana akım medya artıklarının kahkahasında kendini ele veren sinsilik Türkiye’deki medya düzeninin özeti” hakaretinde bulunan Ahmet Şık’a Cüneyt Özdemir de cevap olarak, “Ah canım ya HDP’den seçil, istifa et ve hala duyar kas… Zor işin tabii… ( Buradan ekmek çıkmaz ama artık sana. ) Bence yeni mağduriyetler bulmalısın kendine…” dedi.

Berbat bir gazeteciydin

Cüneyt Özdemir de çok geçmeden Ahmet Şık’ın bu paylaşımlarına yanıt verdi. Kendisine edilen hakaretlere çok sinirlenen Cüneyt Özdemir; “Berbat bir gazeteciydin, milletvekilliğini beceremedin, ola ola sosyal medyada bir trol oldun… Biraz haysiyetin varsa milletvekilliğinden istifa ederdin ama üç kuruşa tamah ettin… Soytarı görmek istiyorsan bir aynaya bak…”dedi. Ikili arasındaki laf dalaşı bir süre devam ederken sosyal medyada özellikle muhalefetin Ahmet Şık’a sahip çıkarak muhalif olduğu bilinen Gazeteci Cüneyt Özdemir’e tepki göstermesi dikkatlerden kaçmadı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Kardelen Kamışlı kimdir? Hotel Carmine nerede ve neler yaşandı?
11 09 2020 - 10:38
Ankara’da hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? Hangi illerde sokağa çıkma yasağı olacak?
10 09 2020 - 11:32
Hafta sonu yasak gelen iller belli oldu mu? 12-13 Eylül 2020 hangi illerde yasak var?
8 09 2020 - 09:18
Uzman Çavuş Musa Orhan kimdir? Neden sosyal medyanın gündeminde?
26 08 2020 - 10:59
Nihat Hatipoğlu koronavirüse mi yakalandı? Sevenlerinden dua istedi
25 08 2020 - 09:46
Kadıköy’de polislerle tartışan Rana Batı’nın telefon numarası Yurtiçi Kargo çalışanı tarafından paylaşıldı
23 08 2020 - 14:13
Yorum Yap