Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Cüneyt Özdemir ve Ahmet Şık sosyal medyada birbirine girdi her şey ortaya döküldü

ABD'de yaşamına devam eden Gazeteci Cüneyt Özdemir ve Milletvekili Ahmet Şık sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla birbirlerine hakaretler yağdırdı. Cüneyt Özdemir, kendisine “soytarı” ifadelerini kullanan Ahmet Şık için berbat bir gazeteciydi derken sözlü kavga bir süre boyunca sosyal medyada devam etti.
Eklenme:
 Cüneyt Özdemir ve Ahmet Şık sosyal medyada birbirine girdi her şey ortaya döküldü

ABD’de yaşayan Gazeteci Cüneyt Özdemir ve geçtiğimiz ay HDP’den İstifa ederek bağımsız olarak milletvekili kalmaya devam eden Ahmet Şık arasında sosyal medyada kavga çıktı. Cüneyt Özdemir’in sosyal medya hesabından yaptığı yayınla başlayan olaylar zincirinde iki tarafta birbirine yoğun olarak hakaretler etti.

Ahmet şık Soytarı dedi

Cüneyt Özdemir’in YouTube kanalı üzerinden yaptığı “HDP’ye uygulanan medya ambagosunu delelim dedik…” başlıklı yayınının ardından Ahmet Şık bu paylaşımı alıntılayarak Cüneyt Özdemir için “Soytarı” ifadelerini kullandı. Ahmet şık paylaşımının devamında; “Ana akım medya artıklarının kahkahasında kendini ele veren sinsilik Türkiye’deki medya düzeninin özeti” hakaretinde bulunan Ahmet Şık’a Cüneyt Özdemir de cevap olarak, “Ah canım ya HDP’den seçil, istifa et ve hala duyar kas… Zor işin tabii… ( Buradan ekmek çıkmaz ama artık sana. ) Bence yeni mağduriyetler bulmalısın kendine…” dedi.

Berbat bir gazeteciydin

Cüneyt Özdemir de çok geçmeden Ahmet Şık’ın bu paylaşımlarına yanıt verdi. Kendisine edilen hakaretlere çok sinirlenen Cüneyt Özdemir; “Berbat bir gazeteciydin, milletvekilliğini beceremedin, ola ola sosyal medyada bir trol oldun… Biraz haysiyetin varsa milletvekilliğinden istifa ederdin ama üç kuruşa tamah ettin… Soytarı görmek istiyorsan bir aynaya bak…”dedi. Ikili arasındaki laf dalaşı bir süre devam ederken sosyal medyada özellikle muhalefetin Ahmet Şık’a sahip çıkarak muhalif olduğu bilinen Gazeteci Cüneyt Özdemir’e tepki göstermesi dikkatlerden kaçmadı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ekim Çarşamba puanları! Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
21 10 2020 - 14:59
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 14 Ekim Çarşamba Konukları kim? Ebru Polat kimdir?
14 10 2020 - 08:23
Pastırma sıcakları nedir? Pastırma yazı ne zaman başlayacak?
13 10 2020 - 10:47
Doğan Şentürk Fatih Portakal’ı çabuk sildi! Fatih Portakal gidince FOX Haber’in reytingleri yükseldi
9 10 2020 - 10:38
ABD Başkanı Trump korona oldu Simpsonlar bir kez daha TT’nin zirvesinde
2 10 2020 - 10:38
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 2 Ekim Cuma konukları kim? Bol Eğlenceli konuklar geliyor
2 10 2020 - 09:06
Yorum Yap