Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Erdoğan – Babacan Görüşmesinde Neler Konuşulduğunu Açıkladı

Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı kabine toplantısının ardından önemli açıklamalar yaptı. Gazetecilerden gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ali Babacan arasında bir görüşme olup olmadığına dair soruya da yanıt veren Kalın, görüşmenin olduğunu açıkladı.

04.07.2019 - 22:37
05.07.2019 - 11:19
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Uzun süreden beri gündemi meşgul eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ali Babacan arasında bir görüşme olup olmadığı sorusunun yanıtını Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim kalın verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ali Babacan arasında bir görüşme gerçekleştiğini belirten Kalın, görüşmenin içeriğine dair detayları uygun görmesi durumunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın paylaşabileceğini söyledi.

Sistemin Güncellenmesi ile İlgili Adımlar

Cumhurbaşkanlığı kabine toplantısının ardından gündeme dair önemli açıklamalar yapan Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde yeni ihtiyaçların ve yeni sınamaların ortaya çıkması halinde sistemin güncellenmesinin normal olduğunu söyledi. Yüksek istişare kurulunun ilk toplantısını yaptığını belirten Kalın, çalışma esas ve usulleri ile ilgili çalışmaların sürdüğünü dile getirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ali Babacan ile Görüştü

Gazetecilerden gelen sorulara da yanıt veren İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ali Babacan arasında bir görüşmenin olduğunu dile getirdi. Kalın, görüşmenin içeriği hakkında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın uygun görmesi durumunda uygun bir zamanda açıklama yapabileceğini söyledi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim