Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yeni yıl mesajı

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
31 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan vatandaşlara ilk yeni yıl mesajını gönderdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan yayımladığı yeni yıl mesajında, “Yeni yılda da çok önemli gelişmeler bizleri bekliyor olacak. Bu kritik süreç içerisinde kışkırtmalara karşı her zaman uyanık olmak zorundayız.” dedi.

Bu sene de 51 ile 64 ziyaret gerçekleştirerek her fırsatta vatandaşlarla bir arada olmaya özen gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni yıl mesajında yine geride kalan zamanı ön plana taşıdı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara ve İstanbul’da çok sayıda programa katılarak, hem kurumların çalışmalarını yakından takip ederken ülkemizi her alanda ön planda tutmaya gayret etti.

Erdoğan’dan Yeni Yıl Mesajı

Ülke tarihinin en büyük ihanetlerinden biri olan 15 Temmuz ve terör örgütü PKK ile olan amansız mücadelelerine devam edeceklerinin belirten Erdoğan, “Yaşanan terör eylemleri ve 15 Temmuz askeri darbe girişimi sonrasında hep birlikte olduğumuzu bütün dünyaya göstererek onlara karşı koyduk. Bu uğurda çok şehit verdik ama yılmadık. Tarihimizin en büyük kenetlenmesini yaşadık.” ifadelerini kullandı.

Başta FETÖ olmak üzere terör örgütü PKK ile de amansız mücadelelerine yeni yılda da devam edeceklerini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, çok önemli adımların atıldığını dile getirerek Türkiye’nin ekonomik anlamda ciddi saldırılar ile karşı karşıya olduğunu ancak bunlara karşı her zaman hazırlıklı olmamız gerekliliğinden bahsetti.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com