Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan internete zehir benzetmesi

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
28 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan evlerimize kadar giren internet konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu. TÜBİTAK Ödül Töreni’nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şu andaki internetin zehirli olduğunu ve eskiden internet kafelerin olduğuna değindi. Artık internetlerin eve kadar yerleştiğine dikkat çeken Erdoğan internetin zehir olduğunu ve bu konuda daha hassas davranmamız gerektiğini dile getirdi.

Beştepe Külliyesi’nde düzenlenen TÜBİTAK Ödül Töreni’nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan çarpıcı açıklamalarda bulundu. İnternet gibi bir zehir karşısında daha dikkatli olmamız gerektiğinde uyarılarda bulunan Erdoğan eskilere de demeçlerinde yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Eskiden internet kafeler vardı ama artık onlar yok. İnternet evlerimize kadar geldi. Ne kadar yararı olsa da bazen bir zehre bile dönüşebiliyor. Yani bu zehir evlerimize kadar girmiş durumda. Bunun karşısında bazen önlemler almak zorundayız. Anne ve babaları buradan uyarmak istiyorum. Bu tehlikeden çocuklarımızı bir an önce kurtarmak zorundayız. Bu çok ciddi bir uyuşturucudur.”

Erdoğan’dan İnternete Eleştiri

“Çiftçimizin, memurumuzun, bilim insanlarımızın, kadınımızın, erkeğimizin, başarıya odaklanması gerekiyor. Gençlerimizin bazı hedefleri var ve bu hedefler karşısında biz de onlara destek olmalıyız. Artık internet evlerimizde ama bu da bir tehlike arz ediyor. İnternet bir uyuşturucu gibidir. Bu noktada ciddi adımlarımızda olacak. 2 yaşında bir çocuğun telefonla oynadığını görmek gerçekten çok ürkütücü. Duygularımızı sadece elimizdeki telefonlara vermiş durumdayız. Buna karşı tavır almamız gerekiyor. Yeni nesiller yetiştirmek artık farz oldu.” ifadelerine yer verdi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com