Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan G-20 Liderler Zirvesi Kapsamında Dikkat Çeken Temaslar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi’ne katılmak üzere Japonya'nın Osaka şehrinde bulunuyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın zirve öncesinde başka ülke liderleri ile dikkat çeken temasları oldu.

28.06.2019 - 16:49
28.06.2019 - 16:49
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi kapsamında Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile bir araya geldi. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim kalın Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın da hazır bulunduğu görüşme bir saat kadar sürerken, basına kapalı olarak yapıldı.

İspanya Başbakanı ve Dünya Bankası Başkanı ile Görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G-20 zirvesi kapsamında resmi temasları kapsamında bugün, İspanya başbakanını kabul etti. INTEX Osaka Fuar Merkezi’nde gerçekleşen kabul 30 dakika sürerken basına kapalı olarak yapıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında bulunan heyet de görüşme sırasında hazır bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın temasları sırasında bugün son olarak Dünya Bankası Başkanı David Malpass’ı kabul ettiği öğrenildi. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın da hazır bulunduğu bu görüşme basına kapalı olarak gerçekleşti ve 30 dakika sürdü.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim