Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Milletvekili Alpay Özalan Japon Takımın Yöneticileriyle Bir Araya Geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eski milli futbolcu K Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan, Japonya’nın Urawa Red Diamonds Futbol Kulübü'nün yöneticileri ile bir araya geldi. Alpay Özalan Japonya'da futbol oynadığı dönemde bu takımın formasını giymişti.

01.07.2019 - 23:27
01.07.2019 - 23:27
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan, eski milli futbolcunun bir dönem formasını giydiği Japon Futbol Kulübü’nün yöneticileri ile bir araya geldi. Urawa Red Diamonds Futbol Kulübünün İkinci Başkanı Shuzo Nakamura ve İdari Menajer Daisuke Kitano, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve heyetinin kaldığı otele gelerek bir ziyarette bulundu. Görüşme sırasında Alpay Özalan da Cumhurbaşkanı Erdoğan’a eşlik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Forma Hediye Edildi

Shuzo Nakamura, ziyaret sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a kulübün 53 numaralı formasını hediye etti. Eski milli futbolcu ve yeni AK Parti milletvekili Alpay Özalan ise kendilerini görüntüleyen basın mensuplarına kısa bir açıklama yaptı. Kendisi için bugünün çok anlamlı ve gururlu olduğunu belirten Alpay Özalan, Japonya’da forma giydiği zamanlarda önemli şampiyonluklar yaşadığını ve güzel günlerinin geçtiğini dile getirerek, Japon yöneticilerin bu ziyaretinden çok mutlu olduğunu ifade etti. Alpay Özalan, kulübün yöneticilerinin ziyareti sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a 53 numaralı formayı hediye ettiklerini belirterek, kendisinin bu kulüpte futbol oynadığı zamanlardaki başarısını ve yaşantısını da çok gururlu bir şekilde anlattıklarını dile getirdi. Bu ziyaretten çok mutlu olduğunu ve gurur duyduğunu belirten Alpay Özalan, milli takımı Japonya’da başarılı bir şekilde temsil ettiği için gururlu olduğunu söyledi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim