Erdoğan’dan sürücüsüz metro açılışında vatandaşlara sitem

İlk sürücüsüz metro hattı açılışına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşması sırasında vatandaşlardan sorduğu soruya cevap alamayınca çılgına döndü.

15.12.2017 - 18:37
15.12.2017 - 20:55
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

İlk sürücüsüz metro hattı açılışına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşma gerçekleştirerek vatandaşlara seslendi. Ümraniye’de vatandaşlara seslenen Erdoğan, ilk kez aynı sorusuna cevap alamayınca, “Neden sesiniz çıkmıyor ki?” diyerek sitem etti.

Üsküdar-Ümraniye arasındaki ilk sürücüsüz metro hattı açılışında konuşan Erdoğan, vatandaşlara seslenerek bunun daha başlangıç olduğunu dile getirdi. Erdoğan, Üsküdar’da düzenlenen ilk açılışın hemen ardından soluğu bu kez de Ümraniye’de aldı. Burada ki topluluğa bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan ara arada vatandaşlara sitem etmekten geri kalmadı.

Erdoğan’dan Ümraniye’de Konuşma

Erdoğan, “Ülkemiz kendisine en güzel yakışanı her koşulda gerçekleştirmeye ve yeni eserler kazandırmamıza olanak sağlıyor. Şu ana kadar gelen tehditlere karşı hep cesurca mücadele ettik ve etmeye de devam edeceğiz. Ülkemizin kısa sürede geldiği değişim gün gibi ortada. Son 4 yıllık süreç içerisinde her zaman vatandaşımızın hizmetine eserler kazandırmaya devam ediyoruz. Şu ana kadar sayısız tezgah kurulsa da biz bunun üstesinden gelmeyi başardık. Şimdi siz vatandaşlarımızdan da bir şey istemek istiyorum. Hep birlikte tek bayrak altında yeni bir Türkiye olacağız. Kudüs’e karşı bir ve hep birlikte olacağız. Kardeş olacağız.” ifadelerini kullandı.

Kalabalıktan istediği sesi duymayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sesiniz neden çıkmıyor ki?” diye vatandaşa sitem de bulunarak sorusunu kendisi cevaplamak zorunda kaldı. Erdoğan daha sonrasında vatandaşlara seslenmesinin ardından konuşmasını bitirdi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim