Cumhurbaşkanı Erdoğan MHP Lideri Bahçeli’yi evine giderek ziyaret etti: Bahçeli’nin evi ilk kez görüntülendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhur ittifakından bu yana araları iyi olan MHP lideri Devlet Bahçeli’yi evinde ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyareti sırasında Bahçeli'nin evi de ilk kez görüntülendi.

31.07.2019 - 15:43
01.08.2019 - 11:24
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhur ittifakından bu yana araları iyi olan MHP lideri Devlet Bahçeli’yi evinde ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyareti sırasında Bahçeli’nin evi de ilk kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan resmi programında bulunmamasına rağmen bugün MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile evinde görüştü. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyareti 30 dakika sürerken görüşmenin evde yapılması nedeniyle Devlet Bahçeli hasta mı soruları da gündeme geldi. Ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın resmi programında bu ziyaretin olmaması ihtimalleri güçlendirdi.

Bahçeli’nin evi görüntülendi

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın MHP lideri Devlet Bahçeli’ye evinde ziyaret etmesine ilişkin bir açıklama yayınladı. Cumhurbaşkanlığı’ndan yapılan açıklamada yaklaşık 30 dakika süren görüşmede güncel siyaset ve dış politika konularının ele alındığı belirtildi. Diğer yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyareti sırasında Devlet Bahçeli’nin evi de ilk kez görüntülendi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim