Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Çin’den Döner Dönmez Milletvekillerini Ak Parti Genel Merkezi’nde Topladı

Son Güncelleme:
 Cumhurbaşkanı Erdoğan Çin’den Döner Dönmez Milletvekillerini Ak Parti Genel Merkezi’nde Topladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Çin seyahatinden geri döndü. Erdoğan’ın döndükten sonra ilk işi ise Ak Parti Milletvekillerini AK Parti Genel Merkezi’nde toplamak oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu toplantıda seçim sonuçlarını gündeme getireceği düşünülüyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçimlerinden sonra bugün milletvekilleri ile AK Parti Genel Merkezi’nde bir araya geldi. 23 Haziran İstanbul seçimlerinin ardından meclis grubunda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, milletin seçimlerde verdiği mesajı görmezden gelmenin mümkün olmayacağını söylemişti.

Yeni Bir Yol Haritası

Çin seyahatinden dönen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gelir gelmez hemen AK Parti milletvekilleriyle bir araya gelmesi AK Parti’ye yakın kaynaklar tarafından, seçim sonuçları ve son gelişmelerin masaya yatırılacağı şeklinde yorumlandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın milletvekilleri ile yaptıkları bu görüşmenin sonucunda elde edilen analizlere göre yeni bir yol haritası belirleyeceği konuşuluyor. Yapılan toplantıya parti yöneticileri, bakanlar, AK Parti MYK üyeleri ve çok sayıda ilden milletvekili katılıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın toplantıda vekilleri dinleyeceği öğrenildi.

60 Milletvekili Katılıyor

AK Parti Genel merkezinde düzenlenen toplantıya toplam 60 milletvekili katılırken İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçimlerinin sonuçları ve meclis çalışmalarının masaya yatırılacağı öğrenildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın toplantının ardından da milletvekilleriyle bir araya gelmeye devam edeceği, milletvekillerini 6 grup halinde kabul ederek bütün değerlendirmeleri dinleyeceği ifade edildi.


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 15 Eylül Salı puan tablosu! Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
15 09 2020 - 15:49
Meriç İzgi kimdir? Etkileşim almak için maymuna yapmadığını bırakmadı
14 09 2020 - 10:53
Polatlı’da neden kum fırtınası oldu? Kum fırtınası nedir, sebepleri neler?
12 09 2020 - 18:42
Aleyna Çakır’ın katil zanlısı Ümit Can Uygun Müge Anlı’yı tehdit etti! Oraya nasıl silah sokabilirim?
11 09 2020 - 16:19
Kardelen Kamışlı kimdir? Hotel Carmine nerede ve neler yaşandı?
11 09 2020 - 10:38
Ankara’da hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? Hangi illerde sokağa çıkma yasağı olacak?
10 09 2020 - 11:32
Yorum Yap