Cumhurbaşkanı Erdoğan Çin’den Döner Dönmez Milletvekillerini Ak Parti Genel Merkezi’nde Topladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Çin seyahatinden geri döndü. Erdoğan’ın döndükten sonra ilk işi ise Ak Parti Milletvekillerini AK Parti Genel Merkezi’nde toplamak oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu toplantıda seçim sonuçlarını gündeme getireceği düşünülüyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçimlerinden sonra bugün milletvekilleri ile AK Parti Genel Merkezi’nde bir araya geldi. 23 Haziran […]

04.07.2019 - 15:17
04.07.2019 - 15:56
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Çin seyahatinden geri döndü. Erdoğan’ın döndükten sonra ilk işi ise Ak Parti Milletvekillerini AK Parti Genel Merkezi’nde toplamak oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu toplantıda seçim sonuçlarını gündeme getireceği düşünülüyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçimlerinden sonra bugün milletvekilleri ile AK Parti Genel Merkezi’nde bir araya geldi. 23 Haziran İstanbul seçimlerinin ardından meclis grubunda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, milletin seçimlerde verdiği mesajı görmezden gelmenin mümkün olmayacağını söylemişti.

Yeni Bir Yol Haritası

Çin seyahatinden dönen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gelir gelmez hemen AK Parti milletvekilleriyle bir araya gelmesi AK Parti’ye yakın kaynaklar tarafından, seçim sonuçları ve son gelişmelerin masaya yatırılacağı şeklinde yorumlandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın milletvekilleri ile yaptıkları bu görüşmenin sonucunda elde edilen analizlere göre yeni bir yol haritası belirleyeceği konuşuluyor. Yapılan toplantıya parti yöneticileri, bakanlar, AK Parti MYK üyeleri ve çok sayıda ilden milletvekili katılıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın toplantıda vekilleri dinleyeceği öğrenildi.

60 Milletvekili Katılıyor

AK Parti Genel merkezinde düzenlenen toplantıya toplam 60 milletvekili katılırken İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yenileme seçimlerinin sonuçları ve meclis çalışmalarının masaya yatırılacağı öğrenildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın toplantının ardından da milletvekilleriyle bir araya gelmeye devam edeceği, milletvekillerini 6 grup halinde kabul ederek bütün değerlendirmeleri dinleyeceği ifade edildi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim