Cumhurbaşkanı Erdoğan 23 Haziran Seçimlerinden Sonra Ak Parti Grup Toplantısı ve MYK’ya Katılacak

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan 23 Haziran seçimleri ile ilgili Henüz bir açıklama yapmadı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yarın Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde AK Parti’nin Grup toplantısına katılacağını ve ardından da Merkez Yönetim Kurulunu toplayacağı öğrenildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ak Parti grup toplantısında 23 Haziran seçim sonuçları ile ilgili konuşması bekleniyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip […]

24.06.2019 - 13:36
24.06.2019 - 13:36
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan 23 Haziran seçimleri ile ilgili Henüz bir açıklama yapmadı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yarın Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde AK Parti’nin Grup toplantısına katılacağını ve ardından da Merkez Yönetim Kurulunu toplayacağı öğrenildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ak Parti grup toplantısında 23 Haziran seçim sonuçları ile ilgili konuşması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti’nin büyük farkla kaybettiği 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye başkanlığı seçimlerinden sonra yarın TBMM’de partisinin Grup toplantısına katılacak.

Henüz, seçim sonuçları ile ilgili herhangi bir açıklama yapmayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın partisinin grup toplantısında ilk değerlendirmeleri yapması bekleniyor. Ak Parti grup toplantısının ardından saat 14.00’da AK Parti MYK, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanacak. Bu toplantıda da İstanbul seçim sonuçlarının konuşulması bekleniyor.

Meclis’te Gündeme Gelecek Konular Konuşulacak

15 Temmuz’a kadar çalışması planlanan mecliste gündeme gelecek olan konular AK Parti’nin yarın yapılacak olan MYK toplantısında konuşulacak. Toplantıda mecliste görüşmelerine başlanacak olan yasa teklifleri ve meclis gündemine gelecek olan yargı paketlerini ilişkin değerlendirmeler yapılması bekleniyor. Özellikle bu hafta meclise sunulması beklenen yargı reformu paketi ile ilgili yasal düzenlemelerin de bu toplantıda konuşulacak öğrenildi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim