Çukur’un Sena’sı Dilan Çiçek Deniz Patron Dizisinde Burak Deniz’in Partneri Mi Olacak?

Bizim Hikaye dizisi ile uzun süre ekranlarda olan ve dizinin final yapmasının ardından bedelli askerlik görevini yerine getiren Burak Deniz, yeni sezonda yepyeni bir proje ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Burak Deniz'in yeni dizisinde partnerinin Dilan Çiçek Deniz olacağı öne sürüldü. Güzel oyuncu son olarak Çukur dizisinde rol almıştı.

01.07.2019 - 20:04
02.07.2019 - 11:23
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Bizim Hikaye dizisinde Barış karakteriyle ekranlara gelen ve izleyiciler tarafından çok sevilen Burak Deniz, bu projenin sona ermesinin ardından bedelli askerlikten faydalanarak 21 günlük askerlik hizmetini yerine getirmişti. Başarılı oyuncunun yeni sezonda patron isimli dizide oynayacağı kesinleşti. Genç oyuncunun hayranları yeni dizisinde Burak Deniz’in partnerinin kim olacağını merak ediyordu.

Dilan Çiçek Deniz’le Görüşmeler Sürüyor

Gazeteci Birsen Altuntaş, Burak Deniz’in yeni dizisi ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda dizinin yapımcılarının en son Çukur dizisi ile ekranlara gelen Dilan Çiçek Deniz ile görüşmelerinin sürdüğünü iddia etti. Burak Deniz’in partneri olarak güzel oyuncunun olmasının yanı sıra bu konuda verilmiş kesin bir karar yok. Temmuz ayı içerisinde Patron dizisinde Burak Deniz’in partnerinin kim olacağı belli olacak. Burak Deniz yeni dizide Fatih isimli bir karaktere Hayat verecek. Henüz kadın başrol için hiçbir oyuncuyla anlaşma yapılmasa da dizide kadın karakterin Ela isimli bir genç kız olacağı öğrenildi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim