Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Çukur’dan yeni sezon tanıtımı geldi! İdris Koçovalı geri mi dönüyor?

Çukur dizisinden yeni sezon tanıtımı geldi. Show TV'de bu sezon 4. sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanan çukur dizisinde yeni sezon tanıtımı Bir Hayli heyecanlı. Görüntülerde İdris Koçovalı'nın olması ekran başında izleyenlere İdris Koçovalı geri mi dönüyor delirtti. Peki Çukur yeni sezon tanıtımında neler var? İdris Koçovalı diziye geri mi dönecek?
Eklenme:
 Çukur’dan yeni sezon tanıtımı geldi! İdris Koçovalı geri mi dönüyor?

Çukur 4. sezon yeni fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ilk fragmanda Yamaç Koçovalı ve Arık Böke Erdenet’in kavga sahnesi izleyicileri bir hayli heyecanlandırmıştı. Yeni fragman da ise Yamaç Koçovalı’nın kardeşleri ile konuşması ekran başında izleyenleri gözyaşlarına boğdu. Ayrıca Çukur yeni sezon tanıtım onu da İdris Koçovalı’nın da yer alması Ercan Kesal diziye geri mi dönüyor sorusunu sordurdu. Peki İdris Koçovalı Çukur dizisine geri mi dönüyor?

İdris Koçovalı geri mi dönecek?

Çukur dizisinde İdris Koçovalı karakterine hayat veren Ercan kesal geçtiğimiz sezon diziden kendi isteğiyle ayrılmıştı. İdris koçovalı’nın ölerek diziden ayrılması ekran başında izleyenleri bir hayli üzülmüş ve izleyiciler başarılı oyuncuyu dizide görmek istediklerini söylemişti. Ancak set şartlarının zor olması ve yorgunluk nedeniyle diziden ayrıldığını söyleyen Ercan Kesal diziye geri dönmeyeceğini ifade etmişti. Çukur yeni sezon tanıtımında İdris Koçovalı’nın yer alması izleyenleri heyecanlandırdı. Ancak İdris Koçovalı’nın diziye geri dönmesi beklenmiyor bunun sadece Yamaç’ın bir rüyası olduğu düşünülüyor.

Çukur 4. sezonda neler olacak?

Çukur dizisi yeni sezonda Koçovalı ailesi ile Erdenet ailesi karşı karşıya gelecek. Yamaç en güçlü düşmanı ile karşılaşırken Barış Arduç’un hayat verdiği Arık Böke Erdenet ile yaşadığı kavga diziye damga vuracak. Diğer yandan dizide Azer karakterine hayat veren oyuncu Cihangir Ceyhan da 4. bölümde veda edecek.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
23 Ekim Cuma Hint dizisi Masum 215. bölüm özeti ve fragmanı
22 10 2020 - 17:24
Güz Masalı 67. bölüm 22 Ekim Perşembe özeti ve fragmanı
21 10 2020 - 18:20
Kanal 7 Masum dizisi 22 Ekim Perşembe özeti ve fragmanı! Masum 214. bölüm özeti
21 10 2020 - 16:28
Kanal 7 Yemin dizisi 278. bölüm fragmanı! Yemin 21 Ekim Çarşamba özeti
20 10 2020 - 14:58
Emanet 32. bölüm fragmanı 20 Ekim Salı! Yaman Seher’e jest yapıyor
19 10 2020 - 17:40
Kanal 7 Masum dizisi 17 Ekim Salı özeti ve fragmanı! Masum 212. bölüm özeti
19 10 2020 - 16:35
Yorum Yap