Çukur'da Baykal Bey Yaşıyor Mu? Diziye Geri Dönecek Mi?

Çukur’da Baykal Bey Yaşıyor Mu? Diziye Geri Dönecek Mi?

Çukur'un bu kadar popüler olmasında büyük payı bulunan Baykal Bey, Burak Sergen tarafından canlandırılmıştı. İzleyicinin merakla beklediği ve halen kimliği ortaya çıkmayan liderin, Baykal Bey olmasından şüpheleniliyor.
Yorum Yap
1 dk okuma süresi
1 hafta önce

Konuyu Oyla!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 00,00
Loading...
Yorum Yap

Çukur’un ilk sezonuna imza atan kötü adam hiç şüphesiz Baykal Bey olmuştur. Gizemli ve bir o kadar da zeki karakter, dizinin adeta dahisi konumundaki Yamaç’ı bile kandırmış ve onun en yakınına kadar sızmayı başarmıştı.

Burak Sergen Çukur’a Geri Dönecek Mi?

Yamaç ile zeka dolu kapışmalarını izlediğimiz Baykal Bey, yaptığı stratejik hatalar ve Vartolu Sadettin‘in yardımı ile alt edilmişti. Bursak Sergen tarafından canlandırılan Baykal Bey’in dizideki ağırlığı öyle büyüktü ki, yeni sezondaki kötü karakterler olan Kara kuzular bile onun yaptığı etkiyi seyirci üzerinde yapamadılar. Onca eleştiriye rağmen, kara kuzuların Çukur’a iyi entegre edildiklerini de itiraf etmeliyim.

Baykal Bey Yaşıyor Mu?

Ay Yapım imzası taşıyan Çukur, son bölümü ile kafada soru işaretleri bıraktı. Oldukça heyecanlı geçen 52. bölümde, Baykal beyin ismi zikredildi. Bu da izleyicilerin acaba dizinin efsane kötü kahramanının tekrardan sahneye çıkacak mı sorularını sormaya başlamasına neden oldu. Yeni bölüm sonrasında sosyal medyada en çok tartışılan konuların başında, ‘Baykal Bey Yaşıyor Mu?‘ konusu yer aldı.

Çukur’daki Görünmeyen Adam Kim?

Çukur izleyenlerin bildiği ve dizide kendini göstermeyen kişinin Baykal Bey olduğunu tahmin ediliyor. Diğer yandan bu kötü karaktere hayat veren Burak Sergen’in şu anda TRT’de yayınlanan Halka dizisinde rol alması kafaları karıştırıyor. Acaba Baykal Bey dizinin sezon sonuna doğru mu giriş yapacak yoksa bu gizli adam, çok daha farklı biri mi? Çukur yapımcıları muhtemelen her zaman ki gibi izleyicilerinin bu kafa karışıklığından hoşlanıyor.

Baykal Bey’in akıbetini elbette ileri ki bölümlerde daha net anlayacağız. Sizce Çukur’daki gizemli ve görünmeyen, kara kuzuları yöneten ve Çukur’u ele geçirmek isteyen adam kim? Bu konudaki yorumlarınızı ve tahminlerinizi şimdi bize gönderebilirsiniz.

Güncelleme :

Bu İçeriği Aktif Kaynak Göstermek Koşulu İle Paylaşabilirsiniz.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir.. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır"