Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Cübbeli Ahmet Hoca darbe rüyasında ne gördü? Tarih verip darbe olacağını söyledi

Son Güncelleme:
 Cübbeli Ahmet Hoca darbe rüyasında ne gördü? Tarih verip darbe olacağını söyledi

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, katıldığı bir canlı yayında gördüğü rüyayı anlattı. Açıklamaların hemen ardından Cübbeli Ahmet Hoca darbe rüyasında ne gördü sorusunun yanıtı arama motorlarında vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Rüyasında darbe gördüğünü söyleyen Cübbeli Ahmet Hoca, Annesini de FETÖ’nün katlettiğini öne sürdü. Peki Cübbeli Ahmet Hoca darbe için hangi tarihi verdi?

Cübbeli Ahmet Hoca darbe rüyasında ne gördü? Ahmet Mahmut ünlünün katıldığı canlı yayında takip eden vatandaşlar yoğun olarak bu sorunun yanıtını aramaya başladı. Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, katıldığı bir canlı yayında Koronavirüs yakalanmamak için muska yaptıran vatandaşlara da sert çıktı. 15 Temmuz darbe girişimini de rüyasında gördüğünü açıklayan Cübbeli Ahmet Hoca, anlattıkları ile herkesi şaşkına çevirdi.

Cübbeli Ahmet Hoca darbe rüyasında ne gördü?

Canlı yayına katılan ve açıklamalarda bulunan Cübbeli Ahmet Hoca askeri bir darbe olacağını söylerken bu rüyayı yakın zamanda görmediğini 6-7 ay kadar olduğunu söyledi. 15 Temmuz’dan sonra birkaç rüya gördüğünü söyleyen Cübbeli Ahmet Hoca, bu rüyalara göre tehlikeli bir darbe olabileceğini dile getirdi. Rüyasında durdurulduğunu ve arabasından indirilerek kimlik sorulduğunu belirten Cübbeli Ahmet Hoca, sokağa çıkma yasağı olduğunu bu şekilde gördüğünü dile getirdi.

Darbe tehlikesi var

Cübbeli Ahmet Hoca darbe açıklamasının devamında; “Tayyip Bey’in darbe söylentilerinden nemalandığını düşünmüyorum. Darbe söylentileri var. Ben darbe tehlikesi de var diyorum. Ben rüyalar gördüm var. Üç dört rüyam var ve dört beş yıllık süreç. Benim ilk bir gazetede çıkmıştı bu rüyam. Yedi ay sonra 15 Temmuz oldu. Bu bir gazetede yazıldı. Yedi ay sonra 15 Temmuz oldu. Yazım derken röportaj yapılmıştı benimle. Ben yine darbe tehlikesi görüyorum.” dedi.

Canan Kaftancıoğlu’nu işaret etti

Darbeyi FETÖ ve destekçilerinin yapmayacağını söyleyen Cübbeli Ahmet Hoca, Canan Kaftancıoğlu’nu işaret ederek “Yalnız şu var yani Canan Kaftancıoğlu, zaten DHKP-C kafasıyla PKK kafasıyla devlete seri katil diyen bir kafa. Darbe olsa ona mı yarayacak sanki? Darbe olsa ona da yaramayacak.” ifadelerini kullandı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Kardelen Kamışlı kimdir? Hotel Carmine nerede ve neler yaşandı?
11 09 2020 - 10:38
Ankara’da hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? Hangi illerde sokağa çıkma yasağı olacak?
10 09 2020 - 11:32
Hafta sonu yasak gelen iller belli oldu mu? 12-13 Eylül 2020 hangi illerde yasak var?
8 09 2020 - 09:18
Uzman Çavuş Musa Orhan kimdir? Neden sosyal medyanın gündeminde?
26 08 2020 - 10:59
Nihat Hatipoğlu koronavirüse mi yakalandı? Sevenlerinden dua istedi
25 08 2020 - 09:46
Kadıköy’de polislerle tartışan Rana Batı’nın telefon numarası Yurtiçi Kargo çalışanı tarafından paylaşıldı
23 08 2020 - 14:13
Yorum Yap